Hotel Activa

Atrakcje hotelu

Hasło przewodnie naszego hotelu - Hotel dla aktywnych - zobowiązuje. Naszych gości staramy się przekonać, że warto być aktywnym. Mnogość atrakcji jakie proponujemy pozwala przyjemnie i z korzyścią dla zdrowia spędzać czas.

Nasze letnie zaplecze rekreacyjne to: rowery, quady, siatkówka plażowa, piłka wodna, strzelnica łucznicza, paintball, body zorb, siłownia zewnętrzna, speedminton, mini hokej na trawie, kije do nordic walking, seqway, trikke-skki, skutery śnieżne oraz ślizgostrada. Mogą Państwo spróbować swoich sił w hotelowej kręgielni, sali bilardowej oraz grach zręcznościowych. Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych atrakcji które podzieliliśmy na kategorie: Rekreacja latem, Rekreacja zimąRekreacja w hotelu.

Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne Hotelu Activa*** uzupełniają obiekty zewnętrzne. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się stadnina koni, korty tenisowe oraz kompleks odkrytych basenów. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z licznymi atrakcjami okolicy.

 

cytat

Super hotel, bardzo dobre jedzenie do tego miła i uśmiechnięta obsługa, fajne zaplecze rekreacyjne.
Polecam!!!
Marcin B., Facebook