Pokoje i apartamenty w hotelu Activa w Muszynie

Hotel Activa***, Złockie 78 Muszyna Zobacz na mapie
Rezerwacja telefoniczna: +48 18 471-80-20

Activa - hotel w górach

Zarezerwuj pobyt

Termin pobytu

Od dnia:

Do dnia:

Pokoje

 • Pokój jednoosobowy

  Pokój jednoosobowy

  Wyposażenie: pojedyncze łóżko o szerokości 100cm, rozkładana sofa, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów, szlafrok kąpielowy. Bezpośrednie wyjście na balkon.
  od 140zł za dobę Rezerwuję
 • Pokój dwuosobowy standard

  Pokój dwuosobowy standard

  Wyposażenie: dwa pojedyncze łóżka, rozkładana sofa, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów, szlafrok kąpielowy. Bezpośrednie wyjście na balkon.
  od 320zł za dobę Rezerwuję
 • Pokój dwuosobowy premium

  Pokój dwuosobowy premium

  Wyposażenie: łóżko małżeńskie, część wypoczynkowa z dwoma rozkładanymi sofami, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, mini barek, łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów, szlafrok kąpielowy. Bezpośrednie wyjście na balkon.
  od 340zł za dobę Rezerwuję
 • Studio rodzinne

  Studio rodzinne

  Wyposażenie: łóżko małżeńskie, dwa pojedyncze łóżka w przylegającym pokoju, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, mini barek, łazienka z wanną, suszarka do włosów, płaszcz kąpielowy. Bezpośrednie wyjście na balkon.
  od 340zł(2os.)za dobę Rezerwuję
 • Apartament bez balkonu

  Apartament bez balkonu

  Wyposażenie: dwa pojedyncze łóżka, część wypoczynkowa, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, mini barek, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, suszarka do włosów, płaszcz kąpielowy.
  od 340zł za dobę Rezerwuję
 • Apartament z balkonem

  Apartament z balkonem

  Wyposażenie: łóżko małżeńskie, część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, mini barek, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, suszarka do włosów, płaszcz kąpielowy. Bezpośrednie wyjście na balkon połączony z tarasem.
  od 400zł za dobę Rezerwuję
 • Apartament z jacuzzi

  Apartament z jacuzzi

  Wyposażenie: łóżko małżeńskie, część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, biurko, telewizor, telefon, czajnik z zestawem powitalnym, mini barek, sejf, łazienka z kabiną prysznicową i wanną z hydromasażem, toaleta, suszarka do włosów, płaszcz kąpielowy.
  od 500zł za dobę Rezerwuję