Imprezy integracyjne w górach Hotel Activa Muszyna

Hotel Activa***, Złockie 78 Muszyna Zobacz na mapie
Rezerwacja telefoniczna: +48 18 471-80-20

Activa - hotel w górach

Zarezerwuj pobyt

Termin pobytu

Od dnia:

Do dnia:

Imprezy integracyjne

Doskonała lokalizacja oraz kilkuletnie doświadczenie w połączeniu z bogatym zapleczem rekreacyjnym to główne atuty Hotelu Activa, które gwarantują imprezy integracyjne na najwyższym poziomie. 

W okolicach hotelu możemy zorganizować dla Państwa wiele różnych atrakcji, tak aby każdy uczestnik imprezy znalazł coś interesującego dla siebie. Zjazd po ślizgostradzie o długości ok. 2 km, rajd na skuterach śnieżnych, biesiada z kapelą regionalną lub tematyczna impreza wieczorna to tylko nieliczne z naszych propozycji. Na życzenie klientów przygotowujemy indywidualne programy na imprezy integracyjne w górach. Służymy własnymi pomysłami i zapewniamy, że przygotowane przez nas projekty są niepowtarzalne i dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

Szczegółowe informacje: 
tel: +48 18 471 43 01
e-mail: imprezy@hotel-activa.pl
 

Firmowe zawody sportowe

Firmowe zawody sportowe to wspaniała zabawa dla pracowników przy rywalizacji o „Puchar Prezesa”, a dla pracodawcy okazja do nagradzania najbardziej aktywnych pracowników przy atrakcyjnym poziomie kosztowym. 

Po wysiłku fizycznym należy się odrobina relaksu. Możecie go Państwo zażywać w naszym hotelowym SPA, gdzie czekają na Państwa rozgrzane sauny, łaźnia parowa, pokój relaksacyjny czy gabinet masażu. Na zakończenie relaksu proponujemy wspaniałą zabawę dyskotekową w activ.club lub video-dyskotekę w restauracji. Dla tych co lubią śpiew ponad wszystko proponujemy karaoke. 
 
Szczegółowe informacje:
tel: +48 18 471 43 01