Pakiety rekreacyjne Rekreacja dla firm Hotel Activa Muszyna

Hotel Activa***, Złockie 78 Muszyna Zobacz na mapie
Rezerwacja telefoniczna: +48 18 471-80-20

Activa - hotel w górach

Zarezerwuj pobyt

Termin pobytu

Od dnia:

Do dnia:

Pakiety rekreacyjne - przykłady

Wyprawa po skarby okolicy.

Program wycieczki:
Wyjazd z hotelu autokarem i przejazd do doliny Czarnego Potoku. Wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką (1114m n.p.m.), spacer po szczycie, oglądanie panoram górskich i zjazd w dół. Przejazd autokarem do Krynicy i spacer po uzdrowisku (pijalnie wód mineralnych, deptak, pomniki) - zwiedzanie według preferencji uczestników. Przejazd do Kamiannej, zwiedzanie zabytkowej pasieki i degustacja miodów. Powrót do hotelu.


Kulig z pochodniami z wieczornym grillowaniem.

Podziwianie piękna Beskidu Sądeckiego z sań pędzących ośnieżonymi leśnymi ścieżkami przy świetle pochodni dostarcza wspaniałych wrażeń. Po śnieżnych wyczynach warto ogrzać się przy ognisku. Regionalna muzyka, grillowe dania, grzaniec lub herbata... oczywiście góralska, gwarantują doskonałą atmosferę i wyśmienitą zabawę.


Wycieczka piesza zakończona turniejem na kręgielni i dyskoteką z DJ-em.

Wszystkim, którzy lubią zwiedzać aktywnie proponujemy pieszą wycieczkę na Jaworzyne Krynicką (1114m n.p.m.), Bacówkę nad Wierchomlą, Ruiny zamku Państwa Muszyńskiego lub Mofetę im. Profesora Henryka Świdzińskiego. Po wycieczce uczestników zapraszamy do activ.clubu, gdzie rozegramy turniej na kręgielni. Poturniejowe emocje można będzie rozładować na dyskotece z profesjonalnych DJ-em. 


Oferta skierowana do grup min. 20 osobowych w terminie 01.01 - 31.03.2017r.
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę:

tel: +48 18 471 43 01
e-mail: imprezy@hotel-activa.pl