Rekreacja hotelowa latem Hotel Activa Muszyna

Hotel Activa***, Złockie 78 Muszyna Zobacz na mapie
Rezerwacja telefoniczna: +48 18 471-80-20

Activa - hotel w górach

Zarezerwuj pobyt

Termin pobytu

Od dnia:

Do dnia:

Rekreacja latem

Body Zorb

Rekreacja latem

Body Zorb zwany tez Bumper Ball to wywodząca się z Norwegii gra, która u nas zdobywa coraz więcej zwolenników. Zawodnicy „ubrani” w dmuchane kule walczą w rozgrywakach piłkarskich, walkach sumo lub po prostu obijają się o siebie robiąc fikołki. Świetna zabawa na imprezy integracyjne, spotkania klasowe i różne inne spotkania grupowe, zapewniająca dużo śmiechu sporo adrenaliny i trochę sportowej rywalizacji.

Strzelnica łucznicza

Rekreacja latem W pięknie położonym zagajniku każdy będzie mógł naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Zapraszamy na indywidualne strzelanie oraz zawody grupowe!


Paintball

Rekreacja latem Poszukiwaczom mocnych wrażeń proponujemy paintball. Polega on na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają one kulki wypełnione kolorową farbą. Trafienie przeciwnika powoduje jego eliminację z gry. Świetna zabawa gwarantowana!


Quady

Rekreacja latem Przez cały rok do dyspozycji naszych gości są quady. Trasa przejazdu to ponad 4 kilometry urozmaiconego terenu i urozmaiconych emocji. Prowadzenie quada nie jest trudne, ale wymaga skupienia i uwagi. Zapewniamy, że rajd na quadach to niezapomniane przeżycie.


Piłka wodna i plażowa

Rekreacja latem

Ochłodę w upalne dni zagwarantuje Państwu kąpiel w naszym odkrytym basenie. Osobom spragnionym kąpieli słonecznych i wodnych oferujemy dodatkową atrakcję - możliwość grania w siatkówkę wodną. W bliskim sąsiedztwie basenu znajduje się boisko do siatkówki plażowej.


Segway i speedminton

Rekreacja latem

Jazdy Segway'em nie da się porównać do niczego co do tej pory robiłeś. Dzięki technologii dynamicznej stabilizacji urządzenie wyczuwa każdy Twój ruch. Dosłownie jedzie tam, gdzie chcesz! Speedminton, nazywany także speed badmintonem, pozwala na grę bez względu na panujące warunki atmosferyczne. To nowość w świecie sportów operujących rakietami. U nas możesz je wypróbować!


Mini hokej na trawie

Rekreacja latem

Hokej na trawie to sport zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a swoich sił może spróbować każdy kto preferuje aktywny tryb życia. Jeśli lubisz portową rywalizację i masz ochotę sprawdzić się w tej grze zapraszamy do nas!
 


Wycieczki piesze i rowerowe
 

Rekreacja latem

 

 

 

 

 

Trasy Jaworzyny Krynickiej
Ze szczytu Jaworzyny Krynickiej można zjechać nie tylko koleją gondolową, ale także... rowerem. Uzupełnieniem pieszych szlaków turystycznych w paśmie Jaworzyny są świetnie przygotowane trasy rowerowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Strome, leśne, cieniste drogi, liczące 10 km długości, prowadzące ostro w górę i dół to prawdziwy raj dla miłośników rowerowego sportu. Dla osób preferujących wędrówki górskie przygotowaliśmy kijki do Nordic Walking.  

Jazda ekstremalna...
Brzmi ekstremalnie? Jest ekstremalnie! Proponujemy Państwu niezapomniane wrażenia. Zjazd rowerem górskim po specjalnie przygotowanym torze. Długość toru – ok. 1700 m. Trasa kończy się obok hotelu.