Rekreacja hotelowa zimą Hotel Activa Muszyna

Hotel Activa***, Złockie 78 Muszyna Zobacz na mapie
Rezerwacja telefoniczna: +48 18 471-80-20

Activa - hotel w górach

Zarezerwuj pobyt

Termin pobytu

Od dnia:

Do dnia:

Rekreacja zimą

Trikke Skki
Rekreacja zimą Poszukiwaczom alternatywnych form spędzania wolnego czasu na śniegu proponujemy nowość – Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty, czy deskę snowboardową. My oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet już teraz.


Skutery śnieżne

Rekreacja zimą Po pełnych wrażeń szusach na Trikke Skki gwarantujemy jeszcze większa dawkę adrenaliny. Przejazd grupy na skuterach śnieżnych z przewodnikiem po trasie długości około 7km to okazja do prawdziwego szaleństwa na białym puchu, ale także do podziwiania panoramy gór wokół Krynicy-Zdroju.


Quady

Rekreacja zimą Prosto ze skuterów proponujemy przesiąść się na quady. Trasa przejazdu to ponad 4 kilometry urozmaiconego terenu i urozmaiconych emocji. Prowadzenie quada nie jest trudne, ale wymaga skupienia i uwagi. Gwarantujemy, że rajd na quadach to niezapomniane przeżycie!


Ślizgostrada

Rekreacja zimą

Kto z nas nie chciałby się cofnąć do czasów dzieciństwa, kiedy to zaraz po pojawieniu się pierwszego śniegu ruszało się na sanki? To łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy spędzić kilka dni z nami. Powrót do krainy dzieciństwa gwarantuje jedna z naszych atrakcji – zjazd na sankach ze stoków Jaworzyny Krynickiej po specjalnie przygotowanym torze liczącym około 1730m.


Kulig z ogniskiem

Rekreacja zimą Podziwianie piękna Beskidu Sądeckiego z sań pędzących ośnieżonymi leśnymi ścieżkami dostarcza wspaniałych wrażeń. Po śnieżnych wyczynach warto ogrzać się przy ognisku. Regionalna muzyka, dania grillowe, grzaniec lub herbata... oczywiście góralska, gwarantują doskonałą atmosferę i wyśmienitą zabawę.