Hotel Activa

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

Przed nami najprzyjemniejsza cześć roku - wakacje! Wciąż szukacie pomysłu gdzie je spędzić? Zapraszamy do Muszyny - tutaj, jak zawsze nuda się nie uda! Wybieracie się do nas z dziećmi? To fantastycznie! Prezentujemy Wam 7 najpopularniejszych atrakcji okolicy stworzonych z myślą o rodzinach z dziećmi. Gwarantujemy - nudzić się z pewnością nie będziecie. Ostatnie wolne pokoje rodzinne w naszym hotelu czekają na chętnych!

1. Zaznajcie odrobiny wodnego szaleństwa.

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to przede wszystkim kompleks odkrytych basenów rekreacyjnych. Atrakcje dostępne w ramach kompleksu to: basen rekreacyjny z licznymi atrakcjami dla dorosłych, basen dla dzieci z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, zjeżdżalnia rodzinna z dwoma torami oraz jacuzzi. Ty i twoje dzieci pokochacie to miejsce!
Fotografia: www.zapopradzie.pl

2. Odkryjcie magiczny świat Ogrodu Baśni i Legend.

To ogród inny niż wszystkie. I rzeczywiście, po przekroczeniu bramy wejściowej mamy wrażenie, że wkraczamy w świat magicznych postaci i zagadek, których odkrywanie jest świetną zabawą dla całej rodziny. Tematyka ogrodu poświęcona jest tajemniczemu światowi muszyńskich baśni i legend. Na terenie ogrodu zobaczyć można chatę czarownicy, jaskinie zbójników oraz tzw. suchy strumyk, a właściwie samo koło młyńskie, bo strumyk według podań zabrał diabeł. Brzmi ciekawie, prawda?

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

3. Odwiedźcie przyjaciół z dzieciństwa w Muzeum Zabawek.

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

Od pokoleń zabawki uczą i rozbudzają wyobraźnię. Muzeum zabawek "Bajka" to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Najmłodsi z radością i zdumieniem poznają zabawki swoich rodziców, a dorośli przenoszą się do beztroskich lat dzieciństwa. W zbiorach muzeum znajduje się ponad 3 tysiące zabawek z niemal wszystkich epok. To miejsce, którego żaden maluch szybko nie opuści.
Fotografia: www.muzeum-zabawek.pl

4. Poznajcie cudowny świat rajskich zjeżdżalni.

Na szczycie Góry Parkowej znajdują się liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych. Mnóstwo radości dostarcza zjeżdżalnia pontonowa z przenośnikiem taśmowym (Sun Kid) oraz kompleks rajskich ślizgawek (kilka torów do jazdy na specjalnie przygotowanych matach). Zastrzyk pozytywnych emocji gwarantowany!
Fotografia: www.pkl.pl/gora-parkowa/parkowa.html

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

5. Poczujcie smak adrenaliny w parku linowym.

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 9 tras o różnym stopniu trudności (bąbel, maluch, niska, średnia - zielona, średnia - niebieska, wysoka, extreme oraz dwie trasy zjazdowe). Dodatkowymi atrakcjami w parku są BIG SWING (skok wahadłowy), ścianka wspinaczkowa oraz mega trampolina. Liczne atrakcje oferowane przez park to bezpieczna dawka adrenaliny dla całej rodziny.
Fotografia: www.parklinowykrynica.pl

6. Przepłyńcie pontonem górską rzekę.

Czy dziecko może brać udział w spływie pontonowym? Oczywiście! Rzeka Poprad, na której organizuje się rodzinne spływy pontonowe jest rzeką spokojną. Wbrew powszechnym opinią pontony są bardzo stabilnym środkiem lokomocji, więc i bezpiecznym. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Dla dzieci taki spływ to wielkie przeżycie!
Fotografia: Fabryka Endorfiny

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

7. Spacerujcie w koronach drzew.

7 Najpopularniejszych atrakcji na wakacje z dzieckiem.

Wyrusz wraz z dziećmi w niezwykłą podróż po ścieżce w koronach drzew, prowadzącej do wieży widokowej, gwarantującej niesamowite widoki. Po drodze napotkacie 15 interaktywnych instalacji i tablic, które opowiadają o bogactwie przyrodniczym i kulturowym okolicy. To doskonała nauka poprzez zabawę!