Hotel Activa

Twoje wymarzone beztroskie wakacje z dzieckiem.

Zapewne jako rodzić pragniesz, aby wakacje były dla Ciebie i Twoich pociech niezapomnianą przygodą. Pozostaje jednak pytanie: gdzie na wakacje z dziećmi najlepiej wyjechać? A jak się dokona wyboru to, z jakich atrakcji będzie można skorzystać?

Głowa do góry, są góry! Góry to doskonały pomysł na rodzinny wypad. Piękne widoki, aktywny wypoczynek i obcowanie z górską przyrodą to gotowy przepis na idealne wakacje. Warto jednak sprawdzić ofertę resortów, które są przyjazne dla rodzin z dziećmi. W ten sposób nie musisz martwić się o brak rozrywek, ponieważ tego typu miejsca są przygotowane na każdą ewentualność i każda pogodę.

Jeśli nie masz jeszcze zaplanowanego wypadu na okres wakacji, koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny. Jesteśmy hotelem, w którym dzieci rządzą! U nas dzieciakom nigdy nie brakuje pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Duży ogród z zewnętrznym placem zabaw i basenem ogrodowym, boisko do siatkówki plażowej, pokój zabaw, cymbergaj, ping-pong, piłkarzyki, rowerki, foteliki i przyczepki rowerowe... Można byłoby wymieniać długo. Dlatego najlepiej przyjechać i przekonać się samemu.

Sprawdź nasz pakiet pobytowy: Wakacje i wczasy z dziećmiOferta zawiera pełne wyżywienie oraz rodzinne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne bonusy, a za pobyt możesz zapłacić Polskim Bonem Turystycznym.

Skontaktuj się z nami i zaplanuj beztroskie wakacje marzeń:
  tel.: +48 18 471 80 20
  e-mail: recepcja@hotel-activa.pl

Zarezerwuj termin idealny dla Ciebie i Twojej rodziny. My nie możemy się już doczekać spotkania z Wami!

Twoje wymarzone beztroskie wakacje z dzieckiem.