Hotel Activa

Hotel Activa*** – Twój hotel w górach

Wyjątkowa lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja

Hotel Activa*** leży na szlaku 7 Dolin pomiędzy Jaworzyną Krynicką a Wierchomlą, w dolinie rzeki Poprad, wśród gór Beskidu Sądeckiego i lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek połączony z poszukiwaniem przygód i wrażeń oraz dla osób poszukujących relaksu i odprężenia.

Poznaj hotel – test

Hotel na miarę oczekiwań

Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca dania z różnych stron świata (z dużym akcentem na dania wegetariańskie oraz bezglutenowe), kawiarnia z tarasem widokowym, activ.club z drink barem, wiata grillowa oraz źródełko wody mineralnej. Hotel przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i posiada monitorowany parking.

Poznaj hotel – test

Hotel dla aktywnych

Hasło przewodnie - "Hotel dla aktywnych" - nabiera nowego wymiaru kiedy pozna się wszystkie atrakcje hotelu (m. in. strzelnica łucznicza, paintball, body zorb, rowery, quady, skutery śnieżne, trikke-skki, ślizgostrada). Można spróbować swoich sił w hotelowej kręgielni, sali bilardowej oraz grach zręcznościowych. Na najmłodszych poszukiwaczy przygód czeka pokój zabaw, plac zabaw z dużym ogrodem oraz zewnętrzne baseny ogrodowe.

Poznaj hotel – test

Przestrzeń relaksu

Znajdująca się na terenie obiektu klimatyczna strefa SPA & Wellness to dobry sposób na zaznanie chwili odpoczynku oraz regenerację zmęczonego umysłu oraz ciała. Wśród zabiegów oferowanych przez SPA znajdują się m.in. masaż gorąca świecą, zabieg antycellulitowy na ciało "Pomarańczowe delicje" oraz seanse w łaźni parowej połączone z koloroterapią i aromaterapią.

Poznaj hotel – test

Przestrzeń dla biznesu

Organizacja konferencji i szkoleń, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych w Hotelu Activa*** to gwarancja sukcesu zbudowanego na doświadczeniu organizacyjnym i niezawodnych rozwiązaniach. Kierujemy się zasadą: "Twoje wydarzenie - nasza perfekcyjna organizacja".

Poznaj hotel – test

Pakiety pobytowe i promocje

Sprawdź pakiety pobytowe Hotelu Activa*** i skorzystaj z wyjątkowych okazji. Już dziś zaplanuj swój pobyt i wybierz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że najlepsze okazje nie lubią czekać!

Poznaj hotel – test

cytat

Polecam!!! Bardzo fajny hotel z dobrą lokalizacją, przyjemne pokoje, pyszne jedzenie,
super atrakcje dla dzieci i dorosłych a przede wszystkim przesympatyczni i pomocni ludzie, którzy tam pracują.
Dopiero wyjechaliśmy a już chcemy wracać!

Katarzyna K., Facebook