Hotel Activa

Sanko i ślizgostrady

Zapraszamy wszystkich Państwa, niezależnie od wieku, do szaleńczej zabawy na sankach. Najodważniejsi z pewnością podejmą wyzwanie i skuszą się na zjazd na sankach po ślizgostradzie. W sezonie letnim można wyszaleć się na całorocznej sankostradzie oraz rajskich ślizgawkach.


Ślizgostrada
Kto z nas nie chciałby się cofnąć do czasów dzieciństwa, kiedy to zaraz po pojawieniu się pierwszego śniegu ruszało się na sanki? To łatwiejsze, niż się wydaje! Wystarczy spędzić kilka dni z nami. Powrót do krainy dzieciństwa gwarantuje zjazd na sankach ze stoków Jaworzyny Krynickiej po specjalnie przygotowanym torze liczącym ok. 1730 m.

Hotel Activa***
Złockie 78
33-370 Muszyna
imprezy@hotel-activa.pl


Sankostrada
Całoroczny tor saneczkowy to świetna atrakcja dla najmłodszych, ale nie tylko. Na tym jednym z najdłuższych torów w Polsce dreszcz emocji poczuć mogą zarówno dzieci jak i dorośli. Długość toru to ok. 950 m, różnica wzniesień wynosi ok. 55 m, a czas zjazdu to ok. 1,5 - 2 min.

Lokalizacja:
ul. Park Sportowy (obok lodowiska)
33 380 Krynica-Zdrój
www.sankostrada.eu

 

Rajskie ślizgawki
Na szczycie Góry Parkowej, tuż obok górnej stacji Kolejki Linowej, znajdują się Rajskie Ślizgawki. Zjeżdżalnie o rozmaitym stopniu trudności, od spokojnej fali do zapierających dech w piersiach kamikadze, to gwarancja przeżycia niezwykłych chwil dla każdego, bez względu na wiek. Ślizgawki czynne są od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Lokalizacja:
ul. Nowatorskiego 1
33-380 Krynica-Zdrój
www.pkl.pl