Hotel Activa

Weekend za BON Turystyczny? Tylko u nas!

Weekend za BON Turystyczny? Tylko u nas!

Kolejny weekend przeleciał Twojemu dziecku przed telewizorem lub komputerem? A może spotkaliście się z rodziną lub przyjaciółmi, jednak nadal czegoś zabrakło, żeby naładować akumulatory do pełna? Czasami potrzeba impulsu by ruszyć się z miejsca, zapomnieć o wszystkich troskach i aktywnie spędzić czas z dzieckiem. I taki impuls chcemy Ci dzisiaj dać!

Wystarczy wyrwać się z miasta, wsiąść do samochodu i nastawić GPS. Wasz kierunek to: Muszyna, a dokładnie Park Rowerowy wokół Ślizogstrady. Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży, na dwóch trasach o różnych stopniach trudności. Atrakcją samą w sobie jest już usługa wwożenia sprzętu na szczyt specjalnym pojazdem terenowym. Nie wierzysz, że warto? Sprawdź nasz artykuł, w którym przybliżamy atrakcje parku - Ruszyła nowa atrakcja w regionie – Park Rowerowy wokół Ślizgostrady!

I najważniejsza kwestia - warto skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez Hotel Activa***. Nasz wyjątkowy pakiet Weekend za Bon zawiera: 2 noclegi w pokoju dwuosobowym, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) i po 2 zjazdy w Parku Rowerowym. A co najfajniejsze za całość zapłacisz Bonem Turystycznym! Nie musicie zabierać ze sobą rowerów. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike (pl. Fatbajki) czyli rowery na bardzo grubych oponach. Gwarantujemy, że z wyjazdu wrócicie wypoczęci oraz naładowani pozytywną energią do działania!