Hotel Activa

Atrakcje hotelu

cytat

Świetny hotel, bardzo wysoka jakość usług. Miejsce dla osób aktywnych, wiele atrakcji.
Wspominam pobyt bardzo dobrze, jak będzie okazja chętnie tam wrócę.
Piotr O., Google+

Nuda jest nam obca!

Hasło przewodnie hotelu - "Hotel dla aktywnych" - zobowiązuje. Naszych gości staramy się przekonać, że warto być aktywnym. Bez względu na porę roku i przychylność aury czeka na Was bogaty wachlarz propozycji i wrażeń. Nasze zaplecze sportowo-rekreacyjne to: siatkówka plażowa, piłka wodna, strzelnica łucznicza, paintball, body zorb, siłownia zewnętrzna, speedminton, mini hokej na trawie, kije do nordic walking, seqway, rowery, quady, skutery śnieżne, trikke skki oraz ślizgostrada. Możecie spróbować swoich sił w hotelowej kręgielni, sali bilardowej oraz grach zręcznościowych.

Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych atrakcji, które podzieliliśmy na kategorie: Rekreacja latem, Rekreacja zimąRekreacja w hotelu.

Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne Hotelu Activa*** uzupełniają obiekty zewnętrzne. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się korty tenisowe, kompleks odkrytych basenów, stacje narciarskie oraz lodowisko. Skorzystaj z bogatej oferty atrakcji regionu i samego hotelu. U nas nuda się nie uda!