Hotel Activa

Integracja zimą

Ślizgostrada

Integracja zimą

Dawka adrenaliny czeka na wszystkich, którzy zdecydują się na zjazd na sankach po Ślizgostradzie położonej na zboczach Kotylniczego Wierchu, w pasmie Jaworzyny Krynickiej, tuż obok naszego hotelu. Wywóz na szczyt odbywa się specjalnymi pojazdami terenowymi. Ślizgostrada posiada aż trzy ratrakowane trasy o różnym stopniu trudności i długości:

  • Trasa zielona o długości 3500m.
  • Trasa niebieska o długości 2300m.
  • Trasa czerwona o długości 1900m.

Trikke Skki

Integracja zimą

Aktywny wypoczynek zimową porą to nie tylko narty czy snowboard. Poszukiwaczom alternatywnych sposobów na białe szaleństwo na stoku proponujemy zjazd na Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty czy deskę snowboardową, a my jako nieliczni oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet! Trikke Skki jest młodym sportem zimowym, ale swoich zwolenników ma już na całym świecie.

Skutery śnieżne

Integracja zimą

Aby zimowe szaleństwo było naprawdę szalone, warto zboczyć z utartej trasy i posmakować bardziej ekstremalnych wrażeń. Specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych oferujemy przejażdżki na skuterach śnieżnych pod okiem doświadczonych pilotów. Uczestnicy mogą poczuć prawdziwy smak zimowej przygody w górach, a te chwile będą należały do niezapomnianych.

Quady

Integracja zimą

Są takie wyprawy, które mają smak wolności z domieszką adrenaliny. Zimowe rajdy na quadach to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim, pod okiem doświadczonych pilotów.

Kręgle

Integracja zimą

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do dyspozycji grup mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Wieczorny relaks

Integracja zimą

Regionalny wieczór z góralską kapelą, dyskoteka z profesjonalnym DJ-em, a może uroczysta kolacja lub wystawny bankiet firmowy? Zapraszamy na niebanalne imprezy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami. Takie spotkania stanowią dobrą odskocznię od codzienności, pobudzają do działania i dają szansę na integrację zespołu.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Masz własny pomysł? Skontaktuj się z nami, a my chętnie go zrealizujemy. Każde wydarzenie przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając oczekiwania naszych partnerów. Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl