Hotel Activa

Sankolandia

Integracja zimą

Sankolandia to jedyne w swoim rodzaju trasy do jazdy na sankach, położone na zboczach Kotylniczego Wierchu. Na szczyt (1032 m n.p.m.) wywożeni jesteśmy specjalnymi pojazdami terenowymi gdzie czekają dwie, ratrakowane trasy. Łatwiejsza i bardziej widokowa niebieska (ok. 3 km długości) oraz nieco trudniejsza czerwona (ok. 2 km długości).  Jazda odbywa się na specjalnych sankach z hamulcem i amortyzatorem.

Trikke Skki

Integracja zimą

Aktywny wypoczynek na stoku to nie tylko narty czy snowboard. Poszukiwaczom alternatywnych sposobów na białe szaleństwo proponujemy zjazd na Trikke Skki. Trikke Skki to trzy narty z wiązaniami przestrzennymi i kierownicą zapewniającą kontrolę jazdy. Nie ma wiązań narciarskich, jeździsz w normalnych, zimowych butach. To niebywale prosty w obsłudze sprzęt na którym nauka jazdy trwa 15 minut.

Skutery śnieżne

Integracja zimą

Wyprawa na skuterach śnieżnych to marzenie każdego fana zimowych sportów ekstremalnych. Teraz możecie je spełnić razem z nami. Uczestnicy wyprawy pod opieką doświadczonych pilotów poczują smak prawdziwej zimowej przygody w górach. Poza tym, że zażyjecie sporo adrenaliny i zabawy, będziecie mogli nacieszyć oczy zapierającymi dech w piersiach widokami.

Quady

Integracja zimą

Górski teren, ostre podjazdy i zakręty, strumienie i przeszkody – wszystko to zapewnia przejazd na quadach pod okiem naszych pilotów. Na początku czeka Was małe szkolenie o tym, jak pokonywać przeszkody, jak obsługiwać quad, na co zwrócić uwagę. Po pokonaniu trasy testowej jesteście gotowi na serce całej atrakcji, czyli jazdę po zróżnicowanym górskim terenie. Ostrzegamy! Taka dawka emocji może przyśpieszać puls i uzależniać.

Wieczorna integracja

Integracja zimą

Biesiada z góralską kapelą, przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej? Wystawny bankiet firmowy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami? A może dyskoteka połączona z turniejem na dwutorowej kręgielni? Z bogatej oferty propozycji na niezapomniany wieczór integracyjny z pewnością wybierzesz taką, która będzie pasować do formuły wyjazdu.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Jeśli masz pomysł, którego nie znajdujesz w naszej ofercie, podziel się nim z nami, a my zrobimy co w naszej mocy, by go zrealizować. Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl