Hotel Activa

Integracja zimą

Ślizgostrada

Kto z nas nie chciałby się cofnąć do czasów dzieciństwa, kiedy to zaraz po pojawieniu się pierwszego śniegu ruszało się na sanki? Powrót do krainy dzieciństwa gwarantuje zjazd na sankach po ślizgostradzie położonej na zboczach Kotylniczego Wierchu, w paśmie Jaworzyny Krynickiej. Ślizgostrada posiada trzy ratrakowane trasy o różnym stopniu trudności i długości:

  • Trasa zielona o długości 3500 m.
  • Trasa niebieska o długości 2300m.
  • Trasa czerwona o długości 1900 m.

Trikke Skki

Poszukiwaczom alternatywnych form spędzania wolnego czasu na śniegu proponujemy nowość – Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty, czy deskę snowboardową. My oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet już teraz.

Skutery śnieżne

Po pełnych wrażeń szusach na Trikke Skki gwarantujemy jeszcze większa dawkę adrenaliny. Specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych oferujemy przejażdżki na skuterach śnieżnych pod okiem pilotów. To okazja do prawdziwego szaleństwa na białym puchu!

Quady

Rajd na quadzie to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowana.

Kręgle

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do dyspozycji grup mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Wieczorny relaks

Regionalny wieczór z góralską kapelą, dyskoteka z DJ-em a może wystawny bankiet firmowy? Zapraszamy na niebanalne imprezy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Pozwól swojej załodze na zwiększenie kreatywności i spojrzenie na wyzwania biznesowe z innej, twórczej perspektywy. Połącz przyjemne z pożytecznym i skrój na miarę wyjazd biznesowy. Masz własny ciekawy pomysł? Skontaktuj się z nami, a my chętnie go zrealizujemy!

Szczegółowe informacje:
 tel: +48 18 471 43 01
 e-mail: imprezy@hotel-activa.pl