Hotel Activa

Integracja zimą

Sankolandia

Integracja zimą

Sankolandia to jedyne w swoim rodzaju trasy do jazdy na sankach, położone na zboczach Kotylniczego Wierchu w miejscowości Muszyna. Na szczyt (1032 m n.p.m.) wywożeni jesteśmy specjalnymi pojazdami terenowymi gdzie czekają dwie, codziennie ratrakowane trasy. Łatwiejsza i bardziej widokowa niebieska (ok. 3 km długości) oraz nieco trudniejsza czerwona (ok. 2 km długości). Zjazd w dół to dobre kilka minut doskonałej zabawy.

Trikke Skki

Integracja zimą

Aktywny wypoczynek zimową porą to nie tylko narty czy snowboard. Poszukiwaczom alternatywnych sposobów na białe szaleństwo na stoku proponujemy zjazd na Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty czy deskę snowboardową, a my jako nieliczni oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet! Trikke Skki jest młodym sportem zimowym, ale swoich zwolenników ma już na całym świecie.

Skutery śnieżne

Integracja zimą

Aby zimowe szaleństwo było naprawdę szalone, warto zboczyć z utartej trasy i posmakować bardziej ekstremalnych wrażeń. Specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych oferujemy przejażdżki na skuterach śnieżnych pod okiem doświadczonych pilotów. Uczestnicy mogą poczuć prawdziwy smak zimowej przygody w górach, a te chwile będą należały do niezapomnianych.

Quady

Integracja zimą

Są takie wyprawy, które mają smak wolności z domieszką adrenaliny. Zimowe rajdy na quadach to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim, pod okiem doświadczonych pilotów.

Kręgle

Integracja zimą

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do dyspozycji grup mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Wieczorny relaks

Integracja zimą

Regionalny wieczór z góralską kapelą, dyskoteka z profesjonalnym DJ-em, a może uroczysta kolacja lub wystawny bankiet firmowy? Zapraszamy na niebanalne imprezy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami. Takie spotkania stanowią dobrą odskocznię od codzienności, pobudzają do działania i dają szansę na integrację zespołu.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Masz własny pomysł? Skontaktuj się z nami, a my chętnie go zrealizujemy. Każde wydarzenie przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając oczekiwania naszych partnerów. Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl