Hotel Activa

Hotel Activa*** – Twój hotel w górach

Poznaj Hotel

Polecam!!! Bardzo fajny hotel z dobrą lokalizacją, przyjemne pokoje, pyszne jedzenie,
super atrakcje dla dzieci i dorosłych a przede wszystkim przesympatyczni i pomocni ludzie, którzy tam pracują.
Dopiero wyjechaliśmy a już chcemy wracać!

Katarzyna K., Facebook

Wyjątkowa lokalizacja

Hotel Activa*** leży na szlaku 7 Dolin pomiędzy Jaworzyną Krynicką a Wierchomlą, w dolinie rzeki Poprad, wśród gór Beskidu Sądeckiego i lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego. To miejsce wielu możliwości dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego biznesu.

Hotel na miarę oczekiwań

Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca dania z różnych stron świata (z dużym akcentem na dania wegetariańskie oraz bezglutenowe), kawiarnia z tarasem widokowym, activ.club z drink barem, wiata grillowa oraz źródełko wody mineralnej. Hotel przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i posiada monitorowany parking.

Hotel dla aktywnych

Infrastruktura hotelu to niezwykle szeroka oferta atrakcji dla poszukujących wrażeń zwolenników aktywnego odpoczynku. Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu to: park rowerowy, rowery, strzelnica łucznicza, paintball, quady, body zorb, siatkówka plażowa, piłka wodna, siłownia zewnętrzna, kije do nordic walking, mini hokej na trawie oraz skutery śnieżne, trikke-skki i ślizgostrada.  Zdrową rywalizację zapewnia dwutorowa kręgielnia, bilard, piłkarzyki, ping-pong, cymbergaj oraz dart.

Hotel dla dzieci

Pobyt w Hotelu Aciva*** to prawdziwa przygoda dla dzieci w każdym wieku. Na najmłodszych poszukiwaczy przygód czeka hotelowy pokój zabaw (z basenem z piłeczkami i drabinką gimnastyczną), plac zabaw z dużym ogrodem na beztroską zabawę, zewnętrzne baseny ogrodowe oraz sprzęt sportowy. U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny.

Przestrzeń relaksu

Znajdująca się na terenie obiektu klimatyczna strefa SPA & Wellness  ma jeden, nadrzędny cel – sprawić Wam przyjemności i zapewnić harmonijny relaks. Wśród zabiegów oferowanych przez SPA znajdują się m.in. masaż gorąca świecą, zabieg antycellulitowy na ciało "Pomarańczowe delicje" oraz seanse w łaźni parowej połączone z koloroterapią i aromaterapią.

Przestrzeń dla biznesu

Organizacja konferencji i szkoleń, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych w Hotelu Activa*** to gwarancja sukcesu zbudowanego na doświadczeniu organizacyjnym i niezawodnych rozwiązaniach. Kierujemy się zasadą: "Twoje wydarzenie - nasza perfekcyjna organizacja". Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami. Doceniamy wyjątkowy styl życia i pasje naszych gości. Nasz obiekt to idealny punkt wypadowy dla pasjonatów motocyklowych wypraw oraz miejsce zlotów motocyklowych i samochodowych.

Pakiety pobytowe i promocje

Sprawdź pakiety pobytowe Hotelu Activa*** i skorzystaj z wyjątkowych okazji. Już dziś zaplanuj swój pobyt i wybierz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że najlepsze okazje nie lubią czekać.