Hotel Activa

Hotel Activa*** – Twój hotel w górach

Hotel Activa*** leży na szlaku 7 Dolin pomiędzy Jaworzyną Krynicką a Wierchomlą, w dolinie rzeki Poprad, wśród gór Beskidu Sądeckiego i lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego. To miejsce wielu możliwości dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego biznesu.

Hotel na miarę oczekiwań

Hotel dysponuje 188 miejscami noclegowymi w 97 pokojach i apartamentach o różnym standardzie. Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca dania z różnych stron świata (z dużym akcentem na dania wegetariańskie oraz bezglutenowe), kawiarnia z tarasem widokowym, activ.club z drink barem, wiata grillowa oraz źródełko wody mineralnej. Hotel przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i posiada monitorowany parking.

Przestrzeń dla biznesu

Organizacja konferencji i szkoleń, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych w Hotelu Activa*** to gwarancja sukcesu zbudowanego na doświadczeniu organizacyjnym i niezawodnych rozwiązaniach. Kierujemy się zasadą: "Twoje wydarzenie - nasza perfekcyjna organizacja". Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Przestrzeń dla relaksu

Znajdująca się na terenie obiektu klimatyczna strefa SPA & Wellness ma jeden, nadrzędny cel – sprawić Wam przyjemności i zapewnić harmonijny relaks. Wśród zabiegów oferowanych przez SPA znajdują się m.in. masaż gorąca świecą, zabieg antycellulitowy na ciało "Pomarańczowe delicje" oraz seanse w łaźni parowej połączone z koloroterapią i aromaterapią.

Hotel dla dzieci

Pobyt w Hotelu Aciva*** to prawdziwa przygoda dla dzieci w każdym wieku. Na najmłodszych poszukiwaczy przygód czeka hotelowy pokój zabaw (z basenem z piłeczkami i drabinką gimnastyczną), duży ogród z kolorowym placem zabaw i strefą basenów, rowery i przyczepki rowerowe oraz dedykowane menu w restauracji, które pokochają nawet największe niejadki. Tuż obok hotelu znajduje się SANKOLANDIA - zimowy raj dla miłośników saneczek.

Hotel dla aktywnych

Infrastruktura hotelu to niezwykle szeroka oferta atrakcji dla poszukujących wrażeń zwolenników aktywnego odpoczynku. Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu to: park rowerowy, rowery górskie i elektryczne, strzelnica łucznicza, paintball, quady, body zorb, siatkówka plażowa, baseny ogrodowe, siłownia zewnętrzna, nordic walking, mini hokej na trawie oraz skutery śnieżne, trikke-skki i SANKOLANDIA. Zdrową rywalizację zapewnia dwutorowa kręgielnia, bilard, piłkarzyki, ping-pong, cymbergaj oraz dart.