Hotel Activa

Atrakcje okolicy

cytat

Hotel przyjazny dla turysty. Doskonała lokalizacja.
Blisko do najważniejszych atrakcji turystycznych w tym regionie...
Adam, Booking.com

Hotel Activa*** - świetny punkt wypadowy do wielu interesujących miejsc regionu

Niewątpliwym atutem hotelu jest lokalizacja, która latem gwarantuje bliską odległość do pieszych, rowerowych i konnych szlaków turystycznych, a zimą do licznych stacji narciarskich. Zaledwie kilka lub kilkanaście kilometrów od naszego hotelu znajdziecie miejsca wyjątkowe, które warto zobaczyć. Spośród szeregu atrakcji na uwagę zasługują: ogrody sensoryczne, mofeta, ruiny XIV wiecznego zamku, szlak architektury drewnianej oraz wieża widokowa w koronach drzew. Przez cały rok w Muszynie i Krynicy-Zdrój odbywają się imprezy kulturalne, które zdobywają najbardziej wymagających odbiorców. Do najbardziej znanych należą: Festiwal im. Jana Kiepury oraz Festiwal Wód Mineralnych.

Hotel Activa*** położony jest ok. 10 km od polsko-słowackiego przejścia granicznego Leluchów-Čirč, dzięki czemu jest to również doskonała baza wypadowa w Tatry Słowackie, w okolice Szczyrbskiego Jeziora, do wspaniale zachowanych i bardzo obszernych ruin zamków takich jak Zamek Spiski czy zamek w Starej Lubovni, basenów termalnych czy do aquaparku Tatralandia.

Nasi goście niejednokrotnie nie zdają sobie sprawy, jak wiele pięknych i tajemniczych miejsc znajduje się w okolicy naszego hotelu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem atrakcji, które podzieliliśmy na kategorie: Sport i rekreacjaKultura i zabytkiPrzyrodaSkarby okolicy.