Hotel Activa

Atrakcje okolicy

Hotel Activa*** stanowi świetny punkt wypadowy do wielu interesujących miejsc regionu. Wspaniałe otoczenie naszego hotelu sprawia, że zimą jest to doskonałe miejsca dla miłośników białego szaleństwa (Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, Jaworzyna Krynicka czy Tylicz to jedne z najbardziej znanych ośrodków sportów zimowych w Polsce) a latem dla wszystkich którzy kochają górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, jazdę konną czy też spływy pontonowe.

Teren Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna oraz znajdującej się zaledwie 14 km od  naszego hotelu Krynicy-Zdrój jest jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, a dzięki niezwykłemu klimatowi i licznym atrakcjom turystycznym jest najpopularniejszym regionem wypoczynkowych w Beskidzie Sądeckim. Zaledwie kilka lub kilkanaście kilometrów od hotelu znajdą Państwo miejsca wyjątkowe, które warto odwiedzić (Ogrody Biblijne, Ogrody Sensoryczne, rezerwat lipowy Obrożyska, ruiny XIV wiecznego zamku, Szlak Architektury Drewnianej z najstarszą cerkwią w południowej Polsce, pijalnie wód mineralnych, park linowy, lodowisko, Muzeum Zabawek i wiele wiele innych).

Hotel położony jest ok 10 km od polsko-słowackiego przejścia granicznego Leluchów-Čirč, dzięki czemu jest to również doskonała baza wypadowa w Tatry Słowackie, w okolice Szczyrbskiego Jeziora, do wspaniale zachowanych i bardzo obszernych ruin zamków takich jak Zamek Spiski czy zamek w Starej Lubovni, basenów termalnych czy też do aquaparku Tartralandia.

Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem atrakcji, które podzieliliśmy na kategorie: Sport i rekreacjaKultura i zabytkiPrzyrodaSkarby okolicy.

 

cytat

Hotel przyjazny dla turysty. Doskonała lokalizacja.
Blisko do najważniejszych atrakcji turystycznych w tym regionie...
Adam, Booking.com