Hotel Activa

Atrakcje okolicy

Hotel Activa*** stanowi świetny punkt wypadowy do wielu interesujących miejsc regionu

Wspaniałe otoczenie naszego hotelu sprawia, że zimą jest to doskonałe miejsca dla miłośników białego szaleństwa (Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, Jaworzyna Krynicka czy Tylicz to jedne z najbardziej znanych ośrodków sportów zimowych w Polsce) a latem dla wszystkich którzy kochają górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, jazdę konną czy też spływy pontonowe.

Teren Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna oraz znajdującej się zaledwie 14 km od naszego hotelu Krynicy-Zdrój jest jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, a dzięki niezwykłemu klimatowi i licznym atrakcjom turystycznym jest najpopularniejszym regionem wypoczynkowych w Beskidzie Sądeckim. Zaledwie kilka lub kilkanaście kilometrów od hotelu znajdą Państwo miejsca wyjątkowe, które warto odwiedzić (ogrody biblijne, ogrody sensoryczne, ruiny XIV wiecznego zamku, szlak architektury drewnianej, pijalnie wód mineralnych, park linowy, lodowisko, muzeum zabawek i wiele wiele innych).

Hotel położony jest ok 10 km od polsko-słowackiego przejścia granicznego Leluchów-Čirč, dzięki czemu jest to również doskonała baza wypadowa w Tatry Słowackie, w okolice Szczyrbskiego Jeziora, do wspaniale zachowanych i bardzo obszernych ruin zamków takich jak Zamek Spiski czy zamek w Starej Lubovni, basenów termalnych czy też do aquaparku Tartralandia.

Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem atrakcji, które podzieliliśmy na kategorie: Sport i rekreacjaKultura i zabytkiPrzyrodaSkarby okolicy.

cytat

Hotel przyjazny dla turysty. Doskonała lokalizacja.
Blisko do najważniejszych atrakcji turystycznych w tym regionie...
Adam, Booking.com