Hotel Activa

Idealna przestrzeń na imprezy firmowe w górach

Hotel Activa*** to miejsce kipiące życiem i energią, które proponuje niezwykle szeroką ofertę aktywnego spędzenia czasu podczas wyjazdów firmowych. Do dyspozycji organizatorów eventów oddajemy 97 pokoi i apartamentów, hotelową restaurację na 200 osób, kawiarnię z tarasem widokowym, wiatę grillową oraz activ.club z drink barem i kręgielnią. W ramach naszej oferty zapewniamy dedykowanego opiekuna, bankiety, imprezy tematyczne oraz biesiady regionalne, relaks w naszej strefie SPA a także szereg atrakcji w hotelu i najbliższej okolicy.

Eventy

Team Building i imprezy integracyjne w górach

Doskonała lokalizacja, rozbudowana infrastruktura oraz niezwykle bogata oferta atrakcji sprawiają, że każdy event warto wzbogacić o ciekawy program zajęć dodatkowych. Wyprawy na quadach, zjazd na rowerach z Jaworzyny Krynickiej, zajęcia na strzelnicy łuczniczej, spływ pontonowy czy mecz piłki nożnej w Body Zorb to tylko nieliczne z naszych propozycji. Z bogatego katalogu zajęć integracyjnych i team buildingowych z pewnością wybierzesz takie, które będą pasować do formuły spotkania i oczekiwań grupy. Stawiamy na elastyczność i precyzyjne dopasowanie oferty. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi lubimy inspirować.

  ZOBACZ KATALOG ATRAKCJI DLA GRUP - LATO

Opinia

Opinie gości - Hotel Activa***

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie!

Kierujemy się zasadą: "Twoje wydarzenie - nasza perfekcyjna organizacja".
Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Skontaktuj się z nami!

  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl