Hotel Activa

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne dla firm w górach

Niepowtarzalny event budzi nowe pokłady energii, integruje i inspiruje uczestników. Przedstaw nam swoje potrzeby, a nasz kreatywny dział marketingu przedstawi Ci propozycje na imprezę integracyjną lub firmowe zawody sportowe szyte na miarę Twoich potrzeb.

Doskonała lokalizacja w górach w połączeniu z bogatym zapleczem rekreacyjnym to główne atuty Hotelu Activa***. Możemy zorganizować dla Państwa wiele różnych atrakcji, tak aby każdy uczestnik imprezy integracyjnej znalazł coś interesującego dla siebie. Zjazd na sankach po ślizgostradzie, rajd na quadach, biesiada z kapelą regionalną lub tematyczna impreza wieczorna to tylko nieliczne z naszych propozycji.

Firmowe zawody sportowe to wspaniała zabawa dla pracowników przy rywalizacji o „Puchar Prezesa”, a dla pracodawcy okazja do nagradzania najbardziej aktywnych pracowników przy atrakcyjnym poziomie kosztowym. Pod okiem instruktorów uczestnicy wezmą udział w wielu różnych konkurencjach.

Zapewniamy, że przygotowane przez nas imprezy firmowe są niepowtarzalne i dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi pakietami eventowymi:

Szczegółowe informacje:
tel: +48 18 471 43 01
e-mail: imprezy@hotel-activa.pl

 

cytat

Hotel fantastyczny, obsługa bardzo miła a jedzenie wyśmienite.
Atrakcje i Panowie, którzy się nami zajmowali podczas wszystkich zabaw na 6 z plusem.
Polecam!!!
Iwona R., Facebook