Hotel Activa

Integracja latem

Zjazd rowerowy z Jaworzyny Krynickiej

Integracja latem

Warto zboczyć z utartych tras i posmakować bardziej ekstremalnych wrażeń. Zjazd na rowerze z góry Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.) stanowi rewelacyjną propozycję dla miłośników rowerowych wyzwań. Grupa dostaje się na szczy kolejką gondolową, następnie przesiada się na rowery i za pilotem zjeżdża w dół. Trasa zjazdu kończy się przy naszym hotelu.

Paintball

Integracja latem

Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Po zaznajomieniu się ze scenariuszem gry uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny. Każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyposażenie: mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę. Następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa!

Strzelnica łucznicza

Integracja latem

W pięknie położonym zagajniku można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Dla grup organizujemy zawody sportowe.

Quady

Integracja latem

Są takie wyprawy, które mają smak wolności z domieszką adrenaliny. Rajdy na quadach to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim, pod okiem doświadczonych pilotów.

Body zorb

Integracja latem

Masz dość tradycyjnej gry w piłkę nożną? U nas w rozgrywkach piłkarskich zawodnicy walczą "ubrani" w specjalne sferyczne kule. Gra zapewnia dużo śmiechu, trochę adrenaliny i sporo sportowej rywalizacji. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola.

Park rowerowy

Integracja latem

Nowa pozycja na liście naszych propozycji! Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży, na trasach o różnych stopniach trudności. Atrakcją samą w sobie jest już usługa wwożenia sprzętu na szczyt specjalnym pojazdem terenowym. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike (pl. Fatbajki) czyli rowery na bardzo grubych oponach.

Park linowy

Integracja latem

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 9 tras o różnym stopniu trudności oraz BIG SWING (skok wahadłowy), które zapewnią niezapomniane wrażenia i pozwolą bawić się zespołowi w sposób, który jest niestandardowy.

Spływ Popradem

Integracja latem

Spływ pontonowy jest uprawiany w grupie i właśnie na pracy całego zespołu opiera się sukces, jakim jest pokonanie górskiej rzeki. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad.

Olimpiada sportowa

Integracja latem

Celem tej aktywności jest skuteczne budowanie i integrowanie zespołu oraz rozwijanie umiejętności współpracy pomiędzy tymi, którzy ten zespół tworzą. Grupa podzielona zostaje na drużyny i rozpoczyna się rywalizacja o medale. Przykładowe propozycje gier i zabaw: omnibus, cieknąca rura, cyrkiel, stonoga, strzelec wyborowy, sokole oko.

Zloty motocyklowe i samochodowe

Integracja latem

Dźwięk silnika i pisk opon to fascynacja bez której nie możesz żyć? Właśnie znalazłeś idealne miejsce do organizacji zlotów motocyklowych i samochodowych! Hotel Activa*** to świetna baza wypadowa do wielu interesujących miejsc Beskidu, a bliskie sąsiedztwo granicy słowackiej poszerza wachlarz możliwości zwiedzania.

Wycieczki krajoznawcze

Integracja latem

Przykładowe propozycje wycieczek:

  • Piesza wycieczka na Bacówkę nad Wierchomlą,
  • Wieża Widokowa - spacer w koronach drzew,
  • Zwiedzanie Krynicy Zdrój + wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką,
  • Jezioro Czorsztyńskie + zamek w Niedzicy,
  • Słowacja - Jaskinia Bielańska - Szczyrbskie Jezioro.

Wycieczki tematyczne

Integracja latem

Przykładowe propozycje wycieczek:

  • Kamianna (miodowa stolica Polski) - uczestnicy zwiedzą zabytkową pasiekę uli figuralnych i będą smakować różne rodzaje miodów.

  • Park NESTVILLE (destylarnia na Słowacji) - grupa zobaczy skansen dawnego rzemiosła i degustować będzie najlepszą słowacką whisky.

Kręgle

Integracja latem

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do dyspozycji grup mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Wieczorny relaks

Integracja latem

Regionalny wieczór z góralską kapelą, dyskoteka z profesjonalnym DJ-em, a może uroczysta kolacja lub wystawny bankiet firmowy? Zapraszamy na niebanalne imprezy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami. Takie spotkania stanowią dobrą odskocznię od codzienności, pobudzają do działania i dają szansę na integrację zespołu.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Masz własny pomysł? Skontaktuj się z nami, a my chętnie go zrealizujemy. Każde wydarzenie przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając oczekiwania naszych partnerów. Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl