Hotel Activa

Zjazd na rowerach z Jaworzyny Krynickiej

Integracja latem

Warto zboczyć z utartych tras i posmakować z nami bardziej ekstremalnych wrażeń. Zjazd na rowerze z Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.) stanowi rewelacyjną propozycję dla miłośników rowerowych wyzwań. Grupa dostaje się na szczy kolejką gondolową, następnie przesiada się na rowery i za pilotem zjeżdża w dół. Trasa zjazdu kończy się przy naszym hotelu.

Quady

Integracja latem

Górski teren, ostre podjazdy i zakręty, strumienie i przeszkody – wszystko to zapewnia przejazd na quadach pod okiem naszych pilotów. Na początku czeka Was małe szkolenie o tym, jak pokonywać przeszkody, jak obsługiwać quad, na co zwrócić uwagę. Po pokonaniu trasy testowej jesteście gotowi na serce całej atrakcji, czyli jazdę po zróżnicowanym górskim terenie. Ostrzegamy! Taka dawka emocji może przyśpieszać puls i uzależniać.

Strzelnica łucznicza

Integracja latem

W pięknie położonym zagajniku (tuż przy hotelu) można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Organizujemy zajęcia oraz zawody sportowe dla grup zorganizowanych. Gwarantujemy, że strzał w dziesiątkę to największy wyzwalacz endorfin.

Paintball

Integracja latem

Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Po zaznajomieniu się ze scenariuszem gry uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny. Każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyposażenie: mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę. Następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa!

Kule Bumper Ball

Integracja latem

Najpopularniejszą grą integracyjną z wykorzystaniem kul bumper ball jest piłka nożna. Zasady gry są identyczne jak przy klasycznej odmianie - wygrywa drużyna, która strzeli do bramki przeciwnika więcej goli. Jednak już podczas pierwszych minut gry szybko staje się jasne, co tak naprawdę przynosi największą frajdę. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęciom zdobycia gola.

Park rowerowy wokół Ślizgostrady

Integracja latem

To nowa pozycja na liście naszych propozycji! Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży, na trasach o różnych stopniach trudności. Atrakcją samą w sobie jest już usługa wwożenia sprzętu na szczyt specjalnym pojazdem terenowym. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike czyli rowery na bardzo grubych oponach. Foto: Park Rowerowy wokół Ślizgostrady

Krynicki Park Linowy

Integracja latem

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 9 tras o różnym stopniu trudności, profesjonalna ścianka wspinaczkowa oraz skok wahadłowy (Big Swing). Szeroki repertuar atrakcji gwarantuje niezapomniane wrażenia i pozwala bawić się w sposób niestandardowy.

Spływ pontonami

Integracja latem

Spływ pontonowy jest uprawiany w grupie i właśnie na pracy całego zespołu opiera się sukces, jakim jest pokonanie górskiej rzeki. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad. Foto: Fabryka Endorfiny

Olimpiada sportowa

Integracja latem

Olimpiada to pełne dobrej zabawy zajęcia sportowe, które integrują zespół i uczą współpracy w grupie. Uczestnicy podzieleni na drużyny rywalizują ze sobą w nietypowych konkurencjach takich jak: cyrkiel, stonoga, cieknąca rura, strzelec wyborowy czy sokole oko. Wszystkie zespoły jednocześnie walczą o medale, więc nikt się nie nudzi.

Zloty motocyklowe i samochodowe

Integracja latem

Dźwięk silnika i pisk opon to fascynacja, bez której nie potrafisz żyć? My doceniamy wyjątkowy styl życia i Twoją pasję. Ty właśnie znalazłeś idealne miejsce do organizacji zlotów motocyklowych i samochodowych. W hotelu od 7 lat organizowany jest zlot motocyklistów z całej Polski – "Moto FAKRO". Zlot trwa zazwyczaj kilka dni, w ciągu których uczestnicy dzielą się swoją pasją oraz doświadczeniem, a także zwiedzają okolice i korzystają z szerokiej oferty hotelu.

Wycieczki krajoznawcze i tematyczne

Integracja latem

Okolica naszego hotelu to wspaniały region, z piękną naturą i niesamowitą historią. Z bogatej oferty wypraw i wycieczek z pewnością wybierzesz taką, która będzie pasować do oczekiwań grupy. Nasze propozycje to m.in.: piesza wycieczka do Bacówki nad Wierchomlą, spacer po ogrodach biblijnych i sensorycznych w Muszynie, wizyta w zabytkowej pasiece uli figuralnych w Kamiannej (miodowej stolicy Polski), zwiedzanie cerkwi wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wieczorna integracja

Integracja latem

Biesiada z góralską kapelą, przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej? Wystawny bankiet firmowy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami? A może dyskoteka połączona z turniejem na dwutorowej kręgielni? Z bogatej oferty propozycji na niezapomniany wieczór integracyjny z pewnością wybierzesz taką, która będzie pasować do formuły wyjazdu.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Jeśli masz pomysł, którego nie znajdujesz w naszej ofercie, podziel się nim z nami, a my zrobimy co w naszej mocy, by go zrealizować. Jesteśmy świadomi, że jakość przekłada się na wrażenia, więc dbamy o to, aby była widoczna na każdym etapie współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl