Hotel Activa

Integracja latem

Zjazd rowerowy z Jaworzyny Krynickiej

Zjazd na rowerze z Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.) stanowi rewelacyjną propozycję dla miłośników rowerowych wyzwań. Grupa dostaje się na szczy kolejką gondolową, następnie przesiada się na rowery i za pilotem zjeżdża w dół. Trasa zjazdu kończy się przy hotelu.

Paintball

Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Po zaznajomieniu się ze scenariuszem gry uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny. Każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyposażenie (mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę), a następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa.

Strzelnica łucznicza

W pięknie położonym zagajniku można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Dla grup organizujemy zawody sportowe.

Quady

Rajd na quadzie to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowana.

Body zorb

Zawodnicy „ubrani” w dmuchane kule walczą w rozgrywkach piłkarskich. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola. Gra zapewnia dużo śmiechu, sporo adrenaliny i trochę sportowej rywalizacji.

Park rowerowy wokół Ślizgostrady

Nowa pozycja na liście naszych propozycji! Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży, na dwóch trasach o różnych stopniach trudności. Atrakcją samą w sobie jest już usługa wwożenia sprzętu na szczyt specjalnym pojazdem terenowym. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike (pl. Fatbajki) czyli rowery na bardzo grubych oponach.

Park linowy

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 8 tras o różnym stopniu trudności, które zapewniają niezapomniane wrażenia i pozwolą bawić się zespołowi w sposób, który jest niestandardowy.

Spływ Popradem

Spływ pontonowy jest uprawiany w grupie i właśnie na pracy całego zespołu opiera się sukces, jakim jest pokonanie górskiej rzeki. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad.

Olimpiada sportowa

Celem tej aktywności jest skuteczne budowanie i integrowanie zespołu oraz rozwijanie umiejętności współpracy pomiędzy tymi, którzy ten zespół tworzą. Grupa podzielona zostaje na drużyny i rozpoczyna się rywalizacja o medale. Przykładowe propozycje gier i zabaw: omnibus, cieknąca rura, cyrkiel, stonoga, strzelec wyborowy, sokole oko.

Zloty motocyklowe i samochodowe

Dźwięk silnika i pisk opon to fascynacja bez której nie możesz żyć? Właśnie znalazłeś idealne miejsce do organizacji zlotów motocyklowych i samochodowych! Hotel Activa*** to świetna baza wypadowa do wielu interesujących miejsc Beskidu, a bliskie sąsiedztwo granicy słowackiej poszerza wachlarz możliwości zwiedzania.

Wycieczki krajoznawcze

Przykładowe propozycje wycieczek:

  • Piesza wycieczka na Bacówkę nad Wierchomlą,
  • Zwiedzanie Krynicy Zdrój + wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką,
  • Jezioro Czorsztyńskie + zamek w Niedzicy,
  • Słowacja - Jaskinia Bielańska - Szczyrbskie Jezioro.

Wycieczki tematyczne

Przykładowe propozycje wycieczek:

  • Kamianna (miodowa stolica Polski) - uczestnicy zwiedzą zabytkową pasiekę uli figuralnych i będą smakować różne rodzaje miodów.

  • Park NESTVILLE (destylarnia na Słowacji) - grupa zobaczy skansen dawnego rzemiosła i degustować będzie najlepszą słowacką whisky.

Kręgle

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do dyspozycji grup mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Wieczorny relaks

Regionalny wieczór z góralską kapelą, dyskoteka z DJ-em a może wystawny bankiet firmowy? Zapraszamy na niebanalne imprezy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Pozwól swojej załodze na zwiększenie kreatywności i spojrzenie na wyzwania biznesowe z innej, twórczej perspektywy. Połącz przyjemne z pożytecznym i skrój na miarę wyjazd biznesowy. Masz własny ciekawy pomysł? Skontaktuj się z nami, a my chętnie go zrealizujemy!

Szczegółowe informacje:
 tel: +48 18 471 43 01
 e-mail: imprezy@hotel-activa.pl