Hotel Activa

Integracja latem

Zjazd rowerowy z Jaworzyny Krynickiej

Zjazd na rowerze z Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.) stanowi rewelacyjną propozycję dla miłośników rowerowych wyzwań. Grupa dostaje się na szczy kolejką gondolową, następnie przesiada się na rowery i za pilotem zjeżdża w dół. Trasa zjazdu kończy się przy hotelu.

Paintball

Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Po zaznajomieniu się ze scenariuszem gry uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny. Każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyposażenie (mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę), a następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa.

Strzelnica łucznicza

W pięknie położonym zagajniku można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Dla grup organizujemy zawody sportowe.

Quady

Rajd na quadzie to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowana.

Body zorb

Zawodnicy „ubrani” w dmuchane kule walczą w rozgrywkach piłkarskich. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola. Gra zapewnia dużo śmiechu, sporo adrenaliny i trochę sportowej rywalizacji.

Park linowy

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 8 tras o różnym stopniu trudności, które zapewniają niezapomniane wrażenia i pozwolą bawić się zespołowi w sposób, który jest niestandardowy.

Spływ Popradem

Spływ pontonowy jest uprawiany w grupie i właśnie na pracy całego zespołu opiera się sukces, jakim jest pokonanie górskiej rzeki. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad.

Olimpiada sportowa

Celem tej aktywności jest skuteczne budowanie i integrowanie zespołu oraz rozwijanie umiejętności współpracy pomiędzy tymi, którzy ten zespół tworzą. Grupa podzielona zostaje na drużyny i rozpoczyna się rywalizacja o medale. Przykładowe propozycje gier i zabaw: omnibus, cieknąca rura, cyrkiel, stonoga, strzelec wyborowy, sokole oko.

Zloty motocyklowe i samochodowe

Dźwięk silnika i pisk opon to fascynacja bez której nie możesz żyć? Właśnie znalazłeś idealne miejsce do organizacji zlotów motocyklowych i samochodowych! Hotel Activa*** to świetna baza wypadowa do wielu interesujących miejsc Beskidu, a bliskie sąsiedztwo granicy słowackiej poszerza wachlarz możliwości zwiedzania.

Wycieczki krajoznawcze

Przykładowe propozycje wycieczek:

  • Piesza wycieczka na Bacówkę nad Wierchomlą,
  • Zwiedzanie Krynicy Zdrój + wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką,
  • Jezioro Czorsztyńskie + zamek w Niedzicy,
  • Słowacja - Jaskinia Bielańska - Szczyrbskie Jezioro.

Wycieczki tematyczne

Przykładowe propozycje wycieczek:

  • Kamianna (miodowa stolica Polski) - uczestnicy zwiedzą zabytkową pasiekę uli figuralnych i będą smakować różne rodzaje miodów.

  • Park NESTVILLE (destylarnia na Słowacji) - grupa zobaczy skansen dawnego rzemiosła i degustować będzie najlepszą słowacką whisky.

Kręgle

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do dyspozycji grup mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Wieczorny relaks

Regionalny wieczór z góralską kapelą, dyskoteka z DJ-em a może wystawny bankiet firmowy? Zapraszamy na niebanalne imprezy z odpowiednio dopasowanym menu i trunkami.

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Pozwól swojej załodze na zwiększenie kreatywności i spojrzenie na wyzwania biznesowe z innej, twórczej perspektywy. Połącz przyjemne z pożytecznym i skrój na miarę wyjazd biznesowy. Masz własny ciekawy pomysł? Skontaktuj się z nami, a my chętnie go zrealizujemy!

Szczegółowe informacje:
tel: +48 18 471 43 01
e-mail: imprezy@hotel-activa.pl