Hotel Activa

Grupy zorganizowane

Konferencje i szkolenia oraz spotkania biznesowe

Ważną dziedziną działalności Hotelu Activa*** jest organizacja i obsługa konferencji i szkoleń oraz spotkań biznesowych. Bazę konferencyjną hotelu stanowi aż 5 nowocześnie wyposażonych i wielofunkcyjnych sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu. Lata doświadczeń i pracy przy organizacji konferencji i szkoleń pozwalają nam na kompleksową i w pełni profesjonalną ich organizację. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie i priorytetowo.

Szczegółowe informacje:
  tel: +48 18 471 43 02
  e-mail: konferencje@hotel-activa.pl

Imprezy integracyjne i zawody sportowe

Niepowtarzalny event budzi nowe pokłady energii, integruje i inspiruje uczestników. Kierujemy się zasadą: "Twoje wydarzenie - nasza perfekcyjna organizacja". Przedstaw nam swoje potrzeby, a nasz kreatywny dział marketingu zaplanuje imprezę integracyjną lub zawody sportowe szyte na miarę Twoich potrzeb. Proponowane przez nas atrakcje pozwalają na integrację zespołu oraz zbudowanie poczucia wspólnoty wśród uczestników. Sprawdź nasze pomysły na: integracje latem lub integracje zimą.

Szczegółowe informacje:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl

Turnusy rehabilitacyjne

Hotel Activa*** to nowoczesny obiekt przyjazny osobom niepełnosprawnym. W 2012 roku uzyskaliśmy wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne (nr OD/12/0006/12) i jesteśmy uprawnieni do przyjmowania zorganizowanych grup.

Szczegółowe informacje:
  tel: +48 18 471 43 02
  e-mail: konferencje@hotel-activa.pl

Nasi najciekawsi klienci

Najciekawsi klienci - Hotel Activa***

Opinia