Hotel Activa

Restauracja

Restauracja Hotelu Activa*** prowadzi kuchnię otwartą na dania z różnych stron świata, z dużym akcentem na dania wegetariańskie oraz bezglutenowe. W naszej karcie znajdują się między innymi włoskie makarony i pizze, amerykański burger, polski schabowy czy pierogi z jagnięciną w sosie kurkowym. Komponując nasze menu, myślimy o potrzebach wszystkich gości. Dlatego w karcie dań znajdują się propozycje stworzone z myślą o zaspokojeniu apetytów także najmłodszych gości. Smak przygotowywanych przez nas potraw wzbogacany jest przez świeże zioła, które zrywane są prosto z hotelowego ogródka.

Hotelowa restauracja znakomicie sprawdza się jako miejsce na wystawną imprezę, kameralne przyjęcie lub po prostu miły niedzielny obiad z przyjaciółmi. Przy dobrej pogodzie istnieje możliwość skorzystania z kameralnego tarasu. Przed wejściem do lokalu znajduje się źródełko wody mineralnej.

  ZOBACZ KARTĘ DAŃ RESTURACJI

Kawiarnia

Po wyczerpującym dniu na szlaku lub po owocnym spotkaniu biznesowym warto pozwolić sobie na pyszną nagrodę, czyli małe co nieco serwowane w naszej kawiarni. Specjalnością kawiarni są fantazyjne drinki, doskonała kawa i pyszne desery. Wnętrze zostało zaaranżowane w taki sposób, aby zapewnić gościom swobodną atmosferę. Smakowite chwile z pewnością umili widok na góry, które można podziwiać z tarasu kawiarni.

Activ.Club

Jeśli myślicie, że po dniu pełnym atrakcji spokojnie udacie się na zasłużony odpoczynek, to nic bardziej mylnego. Trudno będzie oprzeć się pokusie spędzenia kilku wieczornych chwil w naszym activ.clubie. To strefa zabawy i sportowej rywalizacji z drink barem, dyskoteką i dwutorową kręgielnią. Klubowa atmosfera, fantazyjne drinki oraz możliwość sprawdzenia się w grach zręcznościowych (piłkarzyki, dart, cymbergaj) daje alternatywę wyboru dla każdego, kto skieruje tu swoje kroki.

Wiata grillowa

Ukryta w hotelowym ogrodzie stylowa wiata grillowa to idealne miejsce do organizacji biesiad z przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej. Dopełnieniem biesiady może być skoczna, ludowa muzyka grana na żywo przez kapelę regionalną.