Hotel Activa

Restauracja

Przestronna i klimatyzowana restauracja może pomieścić nawet 200 osób. Znakomicie sprawdza się jako wyjątkowe miejsce na przyjęcie rodzinne (chrzciny, komunie, jubileusze, wesela) czy bankiet firmowy. Przy dobrej pogodzie istnieje możliwość skorzystania z kameralnego tarasu. Przed wejściem do lokalu znajduje się źródełko leczniczej wody mineralnej Złockie VIII.

Kawiarnia

Po wyczerpującym dniu na szlaku lub po owocnym spotkaniu biznesowym warto pozwolić sobie na pyszną nagrodę, czyli małe co nieco serwowane w naszej kawiarni. Specjalnością kawiarni są fantazyjne drinki, doskonała kawa i pyszne desery. Wnętrze zostało zaaranżowane w taki sposób, aby zapewnić gościom swobodną atmosferę. Smakowite chwile z pewnością umili widok na góry, które można podziwiać z tarasu kawiarni.

Activ.Club

Jeśli myślicie, że po dniu pełnym atrakcji spokojnie udacie się na zasłużony odpoczynek, to nic bardziej mylnego. Trudno będzie oprzeć się pokusie spędzenia kilku wieczornych chwil w naszym activ.clubie. To strefa zabawy i sportowej rywalizacji z drink barem, dyskoteką i dwutorową kręgielnią. Klubowa atmosfera, fantazyjne drinki oraz możliwość sprawdzenia się w grach zręcznościowych (piłkarzyki, dart, cymbergaj) daje alternatywę wyboru dla każdego, kto skieruje tu swoje kroki.

Wiata grillowa

Ukryta w hotelowym ogrodzie stylowa wiata grillowa to idealne miejsce do organizacji biesiad z przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej. Dopełnieniem biesiady może być skoczna, ludowa muzyka grana na żywo przez kapelę regionalną.