Hotel Activa

BIZNES MISJA EVENT 01.

Za nami bardzo wyjątkowe i fantastyczne wydarzenie - Biznes Misja Event 1.0 - zorganizowane przez Łukasz Smolarski i Biznes Misja na naszej pięknej Sądecczyźnie, a dokładnie w naszym hotelu. Nie ukrywamy, że dla naszego zespołu było to ogromne wyróżnienie! 

BIZNES MISJA EVENT 01.

INTEGRACJI BIZNESOWA NA LUZIE

W evencie uczestniczyli fantastyczni goście z różnych stron Polski i z zagranicy (m.in. z UK, Niemiec, Holandii, Szwecji czy Szwajcarii). Tematyka konferencji skupiona była wyzwaniach w biznesie w 2023 roku, inwestycjach na rynkach a także nieruchomościach. Prelegentami byli najwybitniejsi specjaliści z wielu obszarów, a wśród nich znaleźli się m.in. Ryszard Florek, Greg Collins, Krzysztof Horowski oraz Łukasz Smolarski. Event wzbogacił ciekawy program zajęć dodatkowych, między innymi zawody w SANKOLANDII oraz integracja na TRIKKE SKKI ARENA SŁOTWINY.

Dziękujemy organizatorom za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni. Jesteśmy dumni, że dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i niebywałym ambicjom zespołu, stworzyliśmy miejsce, w którym z sukcesem organizowane są takie wydarzenia. Życzymy kolejnych udanych edycji!