Hotel Activa

Hotel Activa*** – miejsce przyjazne rowerzystom.

Z olbrzymią satysfakcją informujemy, że po przeprowadzonej pozytywnie weryfikacji, otrzymaliśmy rekomendację z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom. Potwierdzeniem tego faktu jest otrzymanie Certyfikatu MPR. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

Hotel Activa*** – miejsce przyjazne rowerzystom.

Tym samym oficjalnie dołączyliśmy do grona obiektów zlokalizowanych tuż przy trasach rowerowych VeloMałopolska, które ze względu na zakres oraz jakość usług dostosowane są do potrzeb rowerzystów. Mamy nadzieję, że kolejny sezon rowerowy spędzicie u nas i przekonacie się, jakie genialne trasy rowerowe oraz Park Rowerowy wokół Ślizgostrady można znaleźć w okolicy naszego hotelu.

Zapewniamy:

  • Możliwość skorzystania z pobytu na jedną dobę.
  • Bezpłatne przechowanie rowerów w trakcie pobytu.
  • Nieodpłatne udostępnienie narzędzi serwisowych pozwalających na podstawową naprawę roweru.
  • Informacje o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych.
  • Informacje o okolicznych atrakcjach.

Co więcej – przyjeżdżając do nas nie musisz brać sprzętu ze sobą, ponieważ możesz go wypożyczyć u nas w hotelu! Naszym gościom wypożyczamy rowery, foteliki i przyczepki rowerowe (model: Thule Chariot Cougar2).

Miłośników dwóch kółek zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pobytowej  Nocleg z rowerem  
Na stronie internetowej: narowery.visitmalopolska.pl można pobrać mapy, w tym do samodzielnego wydruku, ślady GPS tras rowerowych oraz informacje o atrakcjach turystycznych w Małopolsce.

Hotel Activa*** – miejsce przyjazne rowerzystom.