Hotel Activa

Hotel Activa*** miejscem przyjaznym rowerzystom.

Z olbrzymią satysfakcją informujemy, że po przeprowadzonej pozytywnie weryfikacji, otrzymaliśmy rekomendację z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom. Potwierdzeniem tego faktu jest otrzymanie Certyfikatu MPR. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

Hotel Activa*** miejscem przyjaznym rowerzystom.

Tym samym oficjalnie dołączyliśmy do grona obiektów zlokalizowanych tuż przy trasach rowerowych VeloMałopolska, które ze względu na zakres oraz jakość usług dostosowane są do potrzeb rowerzystów. Mamy nadzieję, że kolejny sezon rowerowy spędzicie u nas i przekonacie się, jakie genialne trasy rowerowe oraz Park Rowerowy można znaleźć w okolicy naszego hotelu.

Zapewniamy:

  • Możliwość skorzystania z pobytu na jedną dobę.
  • Bezpłatne przechowanie rowerów w trakcie pobytu.
  • Nieodpłatne udostępnienie narzędzi serwisowych pozwalających na podstawową naprawę roweru.
  • Informacje o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych.
  • Informacje o okolicznych atrakcjach.

Co więcej – przyjeżdżając do nas nie musisz brać sprzętu ze sobą, ponieważ możesz go wypożyczyć u nas w hotelu! Naszym gościom wypożyczamy rowery górskie, rowery górskie elektryczne, foteliki i przyczepki rowerowe (model: Thule Chariot Cougar2).

Miłośników dwóch kółek zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pobytowej  Nocleg z rowerem  .

Na stronie internetowej: narowery.visitmalopolska.pl można pobrać mapy, w tym do samodzielnego wydruku, ślady GPS tras rowerowych oraz informacje o atrakcjach turystycznych w Małopolsce. Zobacz gdzie spędzić aktywnie czas na rowerze.

Hotel Activa*** miejscem przyjaznym rowerzystom.