Hotel Activa

Kilka słów o tym, dlaczego tak kochamy łucznictwo.

Kilka słów o tym, dlaczego tak kochamy łucznictwo.

Strzał w dziesiątkę to największy wyzwalacz endorfin

Patrząc na wszystkie dyscypliny sportowe w Polsce, musimy otwarcie przyznać, że niestety łucznictwo należy w naszym kraju do sportów niszowych. W przeciwieństwie do popularnej piłki nożnej czy piłki ręcznej nie ma tu dynamicznej akcji. Może właśnie dlatego dla niektórych osób jest to sport nudny - z czym oczywiście trudno się zgodzić! Fakt, łucznictwo to sport w który trzeba włożyć naprawdę dużo pracy, żeby w zamian otrzymać nagrodę w postaci dobrych wyników. Ale strzał w dziesiątkę to największy wyzwalacz endorfin!

Łuk w genach

Łucznictwo może w zasadzie uprawiać każdy. Wiek czy tężyzna fizyczna nie odgrywają znaczenia. Jeśli jesteś tylko w stanie naciągnąć łuk to możesz śmiało zaczynać swoją przygodę razem z nami! Naszymi klientami są ludzie, którzy z łucznictwem mają styczność po raz pierwszy, nie wiedzą jak się do niego zabrać. Pojawiają się też osoby, które mimo, że nigdy nie trzymały łuku w ręku, od razu wiedzą jak się ustawić i oddać strzał. Tak jakby miały tę umiejętność zapisaną w genach. I jedni i drudzy szybko połykają bakcyla. Bo łuk to świetne hobby, sposób na integrację z rodziną i znajomymi, aktywną rekreację oraz kontakt z naturą.

Nie strzelisz dwa razy tak samo!

W pięknie położonym zagajniku (tuż przy hotelu) można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym - łuki, tarcze, ochraniacze. Organizujemy zajęcia dla gości indywidualnych oraz zawody sportowe dla grup firmowych. Zapraszamy na rozpoczęcie pięknej łuczniczej przygody życia. Nie strzelisz dwa razy tak samo, lecz za każdym razem będziesz się świetnie bawić.