Hotel Activa

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE – emocje zaczynają się u nas!

Gra scenariuszowa IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - to oferta stworzona z myślą o miłośnikach przygód i adrenaliny. Jeżeli wybrałeś tę ofertę dla swojego zespołu, to gwarantujemy, że nie jest to zwykła atrakcja integracyjna. Ale po kolei...

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE – emocje zaczynają się u nas!

Igrzyska Olimpijskie - co i jak?

Wasza grupa zostanie podzielona na drużyny i rozpocznie się rywalizacja o medale. Aby zawody przebiegały zgodnie z zasadami fair play każda z drużyn powinna liczyć taką samą liczbę osób. Na każdą z ekip czeka do wykonania kilka konkurencji sprawnościowych. Liczyć się będzie najlepszy wynik - czas lub liczba zdobytych punktów.

Przykładowe propozycje gier i zabaw

Sokole Oko - zadanie polega na trafieniu z łuku do balonika przyczepionego do tarczy łuczniczej. Każdy z zawodników ma 2 próby po 3 strzały. Punktacja za każdy trafiony balonik. Czas na wykonanie zadania – max. 20 min.

Strzelec wyborowy - strzelanie do celu (puszki) z karabinku paintballowego. W konkurencji bierze udział 5 osób z drużyny, z których każda ma do dyspozycji 20 kulek. Punktacja za każdą strąconą puszkę. Czas na wykonanie zadania – max. 20 min.

Omnibus - zadanie na czas z zagadką logiczną do rozwiązania. Max czas na rozwiązanie zagadki – 20 min.

Stonoga - zabawa polega na przemieszczaniu się całej drużyny na skrzynkach po butelkach, po wyznaczonej trasie, w jak najkrótszym czasie. Czas na wykonanie zadania – max. 20 min.

Cyrkiel – uczestnik kroczy z punktu A do punktu B na urządzeniu przypominającym cyrkiel, którego równowaga jest utrzymywana przez pozostałych członków drużyny za pomocą lin. Trasę należy pokonać w jak najkrótszym czasie. Czas na wykonanie zadania – max. 20 min.

Cieknąca rura – zabawa polega na jak najszybszym wypełnieniu "dziurawej" pionowej rury wodą, tak aby umieszczona w niej piłeczka ping-pongowa wypłynęła na zewnątrz. Czas na wykonanie zadania – max. 20 min.

Ringo – rzut gumowym ringiem na przygotowany stojący krzyżak. Punktacja za każde trafienie. Czas na wykonanie zadania – max. 20 min.

Bamber Ball – mecz piłki nożnej w dmuchanych kulach. W meczu bierze udział po 4 zawodników z drużyny. Wygrywa drużyna, która zdobędzie większą liczbę goli. Konkurencja rozstrzygająca spory / remisy.

Mini hokej na trawie -  W meczu bierze udział po 6 zawodników z drużyny. Wygrywa drużyna , która zdobędzie większą liczbę trafień. Konkurencja rozstrzygająca spory / remisy.

Przeciąganie liny – zabawa, w której biorą udział wszystkie grupy na zakończenie imprezy!

Dlaczego warto?

Gra scenariuszowa IGRZYSKA OLIMPIJSKIE skierowana jest do grup zainteresowanych rywalizacją sportową i czynną rekreacją. Jej celem jest skuteczne budowanie i integrowanie zespołu oraz rozwijanie umiejętności współpracy pomiędzy tymi, którzy ten zespół tworzą.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl