Hotel Activa

Trikke Skki – nowy wymiar narciarstwa!

Trikke Skki – nowy wymiar narciarstwa!

Trikke Skki - to trzy narty z wiązaniami przestrzennymi. Niebywale prosty w obsłudze sprzęt, którym jazda przypomina jazdę na nartach. W przeciwieństwie do narciarstwa tu nie trzeba się mozolnie uczyć jazdy. Urządzenie jest niezwykle zwrotne oraz trudno wywrotne.

Na Trikke jeździsz w zwykłych, zimowych butach bez wiązań narciarskich. A ponieważ nie jesteś przyczepiony na stałe do sprzętu poprzez wiązania, możesz w każdej chwili zeskoczyć i uniknąć kontuzji.

Trikke Skki – nowy wymiar narciarstwa!

Jazda na Trikke na każdym stoku i w każdych warunkach dostarcza wiele przyjemności i radości. To naprawdę jest Fun Carvingowy sprzęt, na którym można robić wiele fajnych trików, co sprawdziliśmy osobiście. Podobało nam się na tyle, że włączony został do oferty zimowych atrakcji naszego hotelu.

Trikke Skki – nowy wymiar narciarstwa!

Jazda na nartach czy desce nikogo nie dziwi. Dzięki Trikke Skki wyróżnisz się na stoku! Setki ośrodków narciarskich w całej Europie akceptuje jazdę na Trikke Skki. Zdarzają się jednak wyjątki. Zanim spakujesz sprzęt i wyruszysz na stok sprawdź, czy sprzęt jest akceptowany.