Hotel Activa

Organizacja eventu niczym układanie puzzli? Tak!

Organizacja udanego eventu to wyzwanie! Przygotowanie do tego wydarzenia można przyrównać do... układania puzzli. Skąd taka analogia? Otóż układając puzzle musisz odpowiednio dopasować do siebie wszystkie elementy układanki. Na sukces eventu również składa się wiele elementów. Osoba odpowiedzialna za to przedsięwzięcie musi zgrać ze sobą wiele działań i wszystko skrupulatnie zaplanować.

Jakie elementy wziąć pod uwagę już na etapie planowania wydarzenia by osiągnąć efekt "Wow"?

Oto 7 kluczowych kroków kompleksowej organizacji eventu:

  1. Określ budżet.
  2. Ustal cel i formę eventu.
  3. Stwórz plan wydarzenia i zaplanuj atrakcje.
  4. Wybierz termin i miejsce.
  5. Zamów noclegi i catering dla uczestników.
  6. Przygotuj listę gości i zamień ją w zaproszenia.
  7. Zadbaj o odpowiednią promocję wydarzenia.

Samodzielna organizacja eventu bez wątpienia może być niesamowitą przygodą, dużo bardziej ekscytującą niż układanie puzzli. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z takim przedsięwzięciem, warto skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych osób, co pozwoli uniknąć ewentualnych błędów, których rozwiązanie zabierze dużo energii, czasu i środków finansowych.

Organizacja eventu w Hotelu Activa*** to gwarancja sukcesu, zbudowanego na doświadczeniu organizacyjnym i niezawodnych rozwiązaniach. Stopniowo, wraz z kolejnymi realizacjami, hotelowy team wzbogacał się o kolejne doświadczenia, by w chwili obecnej oferować miedzy innymi organizację firmowych imprez integracyjnych, olimpiad sportowych, zlotów samochodowych i motocyklowych, bankietów i wieczornych imprez tematycznych.

Organizacja eventu niczym układanie puzzli? Tak!

Przedstaw nam swoje potrzeby i budżet, a nasz kreatywny dział marketingu stworzy odpowiedni scenariusz dla Twojej firmy. Bez względu na formę i zakres współpracy, zawsze staramy się budować pozytywne relacje i niepowtarzalne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników eventów. Kierujemy się zasadą: "Twoje wydarzenie - nasza perfekcyjna organizacja". Zapraszamy do kontaktu i współpracy.