Hotel Activa

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny!

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny!

Hotel Activa*** przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny. Na stronie www.bonturystyczny.gov.pl znajdziecie nas pod nazwą Aktiv Sp. z o.o.

Aby skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Bon w formie unikalnego, 16-cyfrowego kodu, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.
  2. Podczas rozliczania pobytu recepcjonista poprosi Cię o podanie kodu, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS.
  3. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymasz sms lub e-mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Twoim koncie. Na tym etapie niezbędne jest, abyś miał dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, którą podałeś w PUE ZUS.
  4. Pozostałą część należności z tytułu realizowanej u nas rezerwacji opłacisz kartą lub gotówką.

Zasady wykorzystania bonu:

  1. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.
  2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu.
  3. Bon możesz zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczysz u nas bonem. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym. Dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

W przypadku pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.
Recepcja hotelu:
e-mail: recepcja@hotel-activa.pl
tel.: +48 18 471 80 20 (19)
tel. kom.: +48 783 945 321