Hotel Activa

Hotel Activa*** – przestrzeń dla biznesu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że organizowane u nas wydarzenia mają określone cele biznesowe. Niezależnie czy są to konferencje, szkolenia czy spotkania zarządu. Nasi klienci kreują i wzmacniają u nas swój biznes. Naszym zadaniem jest stworzyć ku temu najlepsze warunki.

Hotel Activa*** – przestrzeń dla biznesu

Przestrzeń na miarę oczekiwań

Hotel położony jest w dolinie rzeki Poprad, wśród gór Beskidu Sądeckiego i lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego. To miejsce wielu możliwości dla Ciebie i Twojego biznesu. Dysponujemy 97 pokojami i apartamentami oraz dużym, monitorowanym parkingiem. Hotelowa strefa SPA & Wellness zaprasza na seanse w saunie i łaźni parowej oraz na zabiegi kosmetyczne i masaże. Dla osób poszukujących rozrywki przygotowaliśmy activ.club z drink barem, dyskoteką i dwutorową kręgielnią. Nasza restauracja prowadzi kuchnię otwartą na dania z różnych stron świata, z dużym akcentem na dania wegetariańskie oraz bezglutenowe. Ukryta w hotelowym ogrodzie stylowa wiata grillowa to idealne miejsce do organizacji biesiad z przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej. Zarówno nasze zaplecze jak i teren wokół hotelu tworzą kompleksową ofertę dla biznesu.

Spotkania firmowe pod klucz, czyli konferencje zrealizowane od A do Z

Jako centrum konferencyjne oferujemy naszym klientom cały przekrój możliwości. Dysponujemy 5 profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi o zróżnicowanym metrażu. Od kameralnej sali na 20 osób, do przestronnej sali mogącej pomieścić aż 220 osób. Dzięki temu nasi klienci zawsze znajdą przestrzeń idealną dla swoich potrzeb. Służymy wsparciem i doświadczeniem na każdym etapie realizacji konferencji. Zapewniamy fachową obsługę techniczną oraz bogatą ofertę cateringową - od przerw kawowych po wystawne bankiety.

Bogactwo atrakcji dla klienta biznesowego

Łączymy to co z pozoru jest niemożliwe do połączenia - pracę i obowiązki z relaksem i integracją. Zajmujemy się kompleksową organizacją niezapomnianych atrakcji dla grup. Dla naszych klientów organizujemy zajęcia na strzelnicy łuczniczej, mecze piłki nożnej w body zorb oraz wycieczki krajoznawcze i tematyczne. Dla grup o większych aspiracjach możemy zorganizować olimpiadę sportową, spływ na pontonach górską rzeką lub zjazd na rowerach z Jaworzyny Krynickiej (1114 m .n.p.m.). Sprawdź pełną ofertę naszego hotelu    IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM W GÓRACH. 

Efekt "WOW" na 200%

Eventy i imprezy firmowe, konferencje i szkolenia w górach w Hotelu Activa*** to gwarancja sukcesu zbudowanego na doświadczeniu organizacyjnym i niezawodnych rozwiązaniach. Zadbamy o to by stworzyć ofertę skrojoną idealnie pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Wystarczy zapytać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje