Hotel Activa

Quady – 100% frajdy z jazdy!

Górski teren, ostre podjazdy i zakręty, strumienie i przeszkody – wszystko to zapewnia przejazd na quadach pod okiem naszych pilotów. Ostrzegamy - taka dawka emocji może przyśpieszać puls i uzależniać. Pozytywne wibracje i podekscytowanie czuć zawsze jeszcze przed startem. Dobra ekipa to podstawa! A Ty? Z kim chciałbyś pojechać na wyprawę quadami?

Quady – 100% frajdy z jazdy!

Jak wygląda to u nas?

Na początku czeka Was krótkie szkolenie, podczas którego poznacie podstawy techniki jazdy i zasady bezpieczeństwa. Wyposażamy Was w niezbędny sprzęt - kaski, gogle a w przypadku niesparzających warunków atmosferycznych w strój, który zabezpieczy Was przed deszczem i błotem. Każdy uczestnik na czas jazdy ma własnego quada. Jazdy quadami realizujemy w grupach. W przypadku dużej liczby uczestników w czasie oczekiwania na jazdę organizujemy dodatkowe atrakcje - np. zajęcia na strzelnicy łuczniczej.

Gdzie jeździmy?

Jazda obydwa się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim. Nasi piloci zabiorą Was w piękne miejsca. Poza tym, że zażyjecie sporo adrenaliny i zabawy, będziecie mogli nacieszyć oczy przepięknymi widokami na całą panoramę gór Beskidu Sądeckiego oraz lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Jak złożyć rezerwacje?

Jakaś ekipa chętna do przeżycia niezapomnianej przygody na quadach? Zapraszamy! Wyprawy na quadach organizujemy przez cały rok. Wystarczy kontakt telefoniczny i organizujemy Wam jazdę.

Szczegółowe informacje:
  tel: +48 18 471 43 01
  e-mail: imprezy@hotel-activa.pl

Quady – 100% frajdy z jazdy!