Hotel Activa

Regulamin rezerwacji

Warunki ogólne:

   1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie doby hotelowej kosztuje 50% stawki podstawowej i trwa maksymalnie do godziny 19:00.
   2. Parking dla gości hotelowych jest bezpłatny.
   3. Cena pokoju zawiera nocleg ze śniadaniem.
   4. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.
   5. Warunki rezerwacji dla grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie.

Gwarancja rezerwacji:

   1. Gwarancją rezerwacji jest wniesienie zadatku w wysokości 30% wartości rezerwacji.
   2. Płatności należy dokonać w ciągu 3 dni od dnia wykonania rezerwacji. Do tego czasu rezerwacja pozostaje rezerwacją wstępną.
   3. Zadatek należy wpłacić przelewem na konto bankowe obiektu:
    SWIFT: INGBPLPW Konto:  42 1050 1445 1000 0023 0159 4434.
   4. Pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu przyjazdu w recepcji przy zameldowaniu.

Anulacja rezerwacji:

   1. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
   2. Nie pojawienie się gościa w hotelu do godziny 11:00 dnia następnego będzie traktowane jako rezygnacja z pobytu i będzie skutkowało anulacją rezerwacji. Hotel obciąży gościa kosztem całego wpłaconego zadatku.
   3. Rezerwacja noclegu może być bezkosztowo anulowana w terminie do 1 dnia przed przyjazdem. Kwota wpłaconego zadatku będzie zwrócona na konto, z którego był dokonany przelew.
   4. Rezerwacja pakietu może być bezkosztowo anulowana do 7 dni przed przyjazdem. Kwota wpłaconego zadatku będzie zwrócona na konto, z którego był dokonany przelew.

Polityka wobec dzieci:

Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dzieci w wieku od lat 12 są liczone jako pełnopłatne.

Polityka wobec zwierząt:

Koszt pobytu psa w hotelu wynosi 70zł za dobę. Podczas dokonywania rezerwacji pobytu należy poinformować o przyjeździe z psem oraz zaakceptować regulamin pobytu psa w hotelu.

Akceptowane karty płatnicze: Visa, Maestro, Mastercard, Pay Pass, Blik.

Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych gości Hotelu Activa*** jest Aktiv Sp. z o.o. z siedzibą w Muszynie 33-370, Złockie 78. Szczegółowe informacje zawiera Polityka prywatności gościa hotelowego.