Rozpoczęcie sezonu rowerowego w Muszynie z Radiem ZET – 10 maja 2026
Miłośnicy dwóch kółek nie mogą tego przegapić! Już 10 maja 2026 roku (niedziela) Muszyna oficjalnie zainauguruje sezon rowerowy podczas Rowerowego Pikniku Majowego z Radiem ZET. To jedno z najciekawszych wydarzeń rowerowych w Małopolsce. Impreza odbędzie się w Ogrodach Tematycznych w Muszynie i będzie częścią ogólnopolskiego cyklu pikników organizowanych przez Radio ZET. Ideą jest promowanie aktywnego stylu życia, rekreacji oraz bezpiecznej jazdy na rowerze.
Rodzinny piknik rowerowy pełen atrakcji
Organizatorzy zapraszają wszystkich – rodziny z dziećmi, pasjonatów kolarstwa, miłośników wycieczek rowerowych oraz osoby, które po prostu chcą aktywnie spędzić majową niedzielę.
Na uczestników czeka dzień pełen:
- rowerowych atrakcji,
- dobrej muzyki,
- konkursów i animacji,
- rodzinnej atmosfery,
- aktywności na świeżym powietrzu.
Hotel Activa*** – idealna baza dla rowerzystów
Jeśli szukacie hotelu przyjaznego rowerzystom w Muszynie, Hotel Activa*** będzie doskonałym wyborem. Nasz obiekt to hotel na rower z Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Połączcie udział w Rowerowym Pikniku z komfortowym wypoczynkiem i poznajcie jedne z najpiękniejszych tras rowerowych w Beskidzkie Sądeckim. Dogodna lokalizacja naszego hotelu sprawia, że z łatwością można zaplanować zarówno krótkie rodzinne wycieczki, jak i bardziej wymagające górskie wyprawy. My zapewnimy Wam bezpłatny parking oraz bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów. Abyście mogli komfortowo rozpocząć i zakończyć każdą rowerową wyprawę po Beskidzie Sądeckim.

