Hotel Activa

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność! Uwielbiamy je rozpieszczać i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. A czy jesteśmy idealnym celem podróży dla rodzin z dziećmi w różnym wieku? Oczywiście! I mamy na to aż 5 dowodów.

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

1. LOKALIZACJA

Po pierwsze lokalizacja... Nasz hotel położony jest w niewielkiej uzdrowiskowej miejscowości, otoczonej przez góry Beskidu Sądeckiego oraz rozległe lasy Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapewniających czyste powietrze, bliskie spotkania z naturą oraz odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku.

2. ATRAKCJE

Atrakcyjna lokalizacja to nie wszystko. Posiadamy bogaty wachlarz atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Ogromny teren zielony z placem zabaw i basenami, boisko do siatkówki plażowej, strzelnica łucznicza, mini hokej na trawie, body zorb, wypożyczalnia rowerów i przyczepek rowerowych, sala zabaw, kręgle, piłkarzyki, cymbergaj, planszówki.... I można by tak długo wymieniać. A to zaledwie część atrakcji, które czekają u nas na dzieci w różnym wieku.

3. UDOGODNIENIA

Zabrakło czegoś dla komfortu malucha? Nic nie szkodzi! Do wypożyczenia w recepcji mamy łóżeczko turystyczne wraz z pościelą, wanienkę do kąpieli, dodatkowy kocyk czy nawilżacz powietrza. W trosce o waszą wygodę w restauracji przygotowaliśmy dla najmłodszych gości hotelu menu dziecięce, krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia oraz zestawy do kolorowania.

4. OFERTY SPECJALNE

Lato to czas przygód! Dlatego stworzyliśmy specjalny pakiet pobytowy - Wakacje i wczasy z dziećmi - zawierający moc atrakcji dla dzieci i rodziców. Warto pamiętać, że przyjmujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym!

5. OTOCZENIE HOTELU

Nie trzeba wyjeżdżać z dziećmi na drugi koniec świata, aby zdobyć niepowtarzalne doświadczenia. Wystarczy zatrzymać się w naszym hotelu! Sprawdź nasze rekomendacje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi.