Hotel Activa

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność! Uwielbiamy je rozpieszczać i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! A to 5 dowodów na to, że jesteśmy idealnym celem wakacyjnych podróży dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

1. Lokalizacja

Po pierwsze lokalizacja... Nasz hotel położony jest w niewielkiej uzdrowiskowej miejscowości, otoczonej przez góry Beskidu Sądeckiego oraz rozległe lasy Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapewniających czyste powietrze, bliskie spotkania z naturą oraz odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku.

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

2. Atrakcje

Atrakcyjna lokalizacja to nie wszystko. Posiadamy bogaty wachlarz atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Ogromny teren zielony z placem zabaw i basenami, boisko do siatkówki plażowej, strzelnica łucznicza, mini hokej na trawie, body zorb, wypożyczalnia rowerów i przyczepek rowerowych, sala zabaw, kręgle, piłkarzyki, cymbergaj, planszówki.... I można by tak długo wymieniać. A to zaledwie część atrakcji, które czekają u nas na dzieci w różnym wieku.

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

3. Udogodnienia

Zabrakło czegoś dla komfortu malucha? Nic nie szkodzi! Do wypożyczenia w recepcji mamy łóżeczko turystyczne wraz z pościelą, wanienkę do kąpieli, dodatkowy kocyk czy nawilżacz powietrza. W trosce o waszą wygodę w restauracji przygotowaliśmy dla najmłodszych gości hotelu menu dziecięce, krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia oraz zestawy do kolorowania.

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

4. Oferty specjalne

Lato to czas przygód! Dlatego stworzyliśmy specjalny pakiet pobytowy - Wakacje i wczasy z dziećmi - zawierający moc atrakcji dla dzieci i rodziców. Przyjmujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym, a dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne bonusy!

Dzieciaki w hotelu? To nasza specjalność!

5. Otoczenie hotelu

Nie trzeba wyjeżdżać z dziećmi na drugi koniec świata, aby zdobyć niepowtarzalne doświadczenia. Wystarczy zatrzymać się w naszym hotelu, obok którego pełno jest wyjątkowych atrakcji dostarczających niezapomnianych wrażeń!

Nasze rekomendacje na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny:

  1. Odkryjcie magiczny świat ogrodu baśni i legend, ogrodów sensorycznych oraz ogrodów biblijnych w Muszynie.
  2. Odwiedźcie przyjaciół z dzieciństwa w muzeum zabawek.
  3. Poznajcie cudowny świat rajskich zjeżdżalni na Górze Parkowej.
  4. Poczujcie smak adrenaliny w Krynickim Parku Linowym.
  5. Wybierzcie się rowerami do Parku Rowerowego.
  6. Przepłyńcie pontonem górską rzekę Poprad.
  7. Wyruszcie w niezwykłą podróż po edukacyjnej ścieżce w koronach drzew prowadzącej do wieży widokowej w Krynicy-Zdroju.
  8. Wybierzcie się do rezerwatu "Las Lipowy Obrożycka" i odkryjcie zbawienną moc kąpieli leśnych.