Hotel Activa

Rekreacja w hotelu

Rekreacja w hotelu

Bilard

Bilard to coś więcej niż zwykła gra towarzyska czy sportowa. Pobudza wyobraźnię, uczy precyzji i koncentracji. W spokojnej atmosferze naszej sali bilardowej rozgrywka zawsze sprawi przyjemność. Istnieje możliwość rozegrania zarówno pojedynczej rozgrywki jak i turnieju bilardowego.

Rekreacja w hotelu

Kręgle

Kręgielnia w naszym hotelu nie zawiedzie oczekiwań nawet doświadczonych graczy. Do Państwa dyspozycji mamy dwa profesjonalne tory, które pozwalają zarówno na zabawę w gronie rodzinnym jak i przeprowadzenie turnieju firmowego.

Rekreacja w hotelu

Piłkarzyki

Piłkarzyki nazywane również futbolem stołowym to jedna z najbardziej lubianych gier, która szczególnie cieszy się popularnością wśród męskiej części naszych gości.

Rekreacja w hotelu

Cymbergaj

Cymbergaj (zwany również hokejem stołowym) to dynamiczna gra zręcznościowa dostarczająca wielu emocji. Celem gry jest trafienie do bramki przeciwnika. Tak jak na prawdziwym meczu, wygrywa ten kto strzeli przeciwnikowi więcej bramek.

Rekreacja w hotelu

Dart

Dart to doskonała rozrywką, kiedy pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór. Gra pozwala połączyć świetną zabawę z przyjaciółmi z elementami rywalizacji. W grze liczy się celne oko i umiejętność skupienia.

Rekreacja w hotelu

Ping-Pong

Ping-Pong (zwany także tenisem stołowym) jest bardzo szybką grą, wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. W rozgrywce liczy się szybkość i rotacja nadawana piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze.