Hotel Activa

Rekreacja zimą

Trikke Skki

Rekreacja zimą

Aktywny wypoczynek zimową porą to nie tylko narty czy snowboard. Poszukiwaczom alternatywnych sposobów na białe szaleństwo na stoku proponujemy zjazd na Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty czy deskę snowboardową, a my jako nieliczni oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet! Trikke Skki jest młodym sportem zimowym, ale swoich zwolenników ma już na całym świecie.

Skutery śnieżne

Rekreacja zimą

Aby zimowe szaleństwo było naprawdę szalone, warto zboczyć z utartej trasy i posmakować bardziej ekstremalnych wrażeń. Specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych oferujemy przejażdżki na skuterach śnieżnych pod okiem doświadczonych pilotów. Uczestnicy mogą poczuć prawdziwy smak zimowej przygody w górach, a te chwile będą należały do niezapomnianych.

Ślizgostrada

Rekreacja zimą

Dawka adrenaliny czeka na wszystkich, którzy zdecydują się na zjazd na sankach po Ślizgostradzie położonej na zboczach Kotylniczego Wierchu, w pasmie Jaworzyny Krynickiej, tuż obok naszego hotelu. Wywóz na szczyt odbywa się specjalnymi pojazdami terenowymi. Ślizgostrada posiada aż trzy ratrakowane trasy o różnym stopniu trudności i długości:

  • Trasa zielona o długości 3500m.
  • Trasa niebieska o długości 2300m.
  • Trasa czerwona o długości 1900m.

Quady

Rekreacja zimą

Są takie wyprawy, które mają smak wolności z domieszką adrenaliny. Zimowe rajdy na quadach to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim, pod okiem doświadczonych pilotów.