Hotel Activa

Rekreacja zimą

Trikke Skki

Poszukiwaczom alternatywnych form spędzania wolnego czasu na śniegu proponujemy nowość – Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty, czy deskę snowboardową. My oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet już teraz.

Skutery śnieżne

Po pełnych wrażeń szusach na Trikke Skki gwarantujemy jeszcze większa dawkę adrenaliny. Przejazd grupy z pilotem na skuterach śnieżnych, w pięknej zimowej scenerii gór Beskidu Sądeckiego, to okazja do prawdziwego szaleństwa na białym puchu.

Quady

Prosto ze skuterów proponujemy przesiąść się na quady. Trasa przejazdu to ponad 4 kilometry urozmaiconego terenu i urozmaiconych emocji. Gwarantujemy, że przeprawa na quadach to niezapomniane przeżycie!

Ślizgostrada

Kto z nas nie chciałby się cofnąć do czasów dzieciństwa, kiedy to zaraz po pojawieniu się pierwszego śniegu ruszało się na sanki? Powrót do krainy dzieciństwa gwarantuje zjazd na sankach ze stoków Jaworzyny Krynickiej po specjalnie przygotowanym torze liczącym około 1730m.

Kulig z ogniskiem

Podziwianie piękna Beskidu Sądeckiego z sań pędzących ośnieżonymi leśnymi ścieżkami dostarcza wspaniałych wrażeń. Po śnieżnych wyczynach warto ogrzać się przy ognisku. Regionalna muzyka, smaczne dania grillowe, grzaniec lub herbata... oczywiście góralska zapewnią doskonałą atmosferę.