Hotel Activa

Rekreacja zimą

Sankolandia

Sankolandia to jedyne w swoim rodzaju trasy do jazdy na sankach, położone na zboczach Kotylniczego Wierchu. Na szczyt (1032 m n.p.m.) wywożeni jesteśmy specjalnymi pojazdami terenowymi gdzie czekają dwie, ratrakowane trasy. Łatwiejsza i bardziej widokowa niebieska (ok. 3 km długości) oraz nieco trudniejsza czerwona (ok. 2 km długości).  Jazda odbywa się na specjalnych sankach z hamulcem i amortyzatorem.

Skutery śnieżne

Wyprawa na skuterach śnieżnych to marzenie każdego fana zimowych sportów ekstremalnych. Teraz możecie je spełnić razem z nami. Uczestnicy wyprawy pod opieką doświadczonych pilotów poczują smak prawdziwej zimowej przygody w górach. Poza tym, że zażyjecie sporo adrenaliny i zabawy, będziecie mogli nacieszyć oczy zapierającymi dech w piersiach widokami.

Trikke Skki

Aktywny wypoczynek na stoku to nie tylko narty czy snowboard. Poszukiwaczom alternatywnych sposobów na białe szaleństwo proponujemy zjazd na Trikke Skki. Trikke Skki to trzy narty z wiązaniami przestrzennymi i kierownicą zapewniającą kontrolę jazdy. Nie ma wiązań narciarskich, jeździsz w normalnych, zimowych butach. To niebywale prosty w obsłudze sprzęt na którym nauka jazdy trwa 15 minut.

Quady

Górski teren, ostre podjazdy i zakręty, strumienie i przeszkody – wszystko to zapewnia przejazd na quadach pod okiem naszych pilotów. Na początku czeka Was małe szkolenie o tym, jak pokonywać przeszkody, jak obsługiwać quad, na co zwrócić uwagę. Po pokonaniu trasy testowej jesteście gotowi na serce całej atrakcji, czyli jazdę po zróżnicowanym górskim terenie. Ostrzegamy! Taka dawka emocji może przyśpieszać puls i uzależniać.