Hotel Activa

Rekreacja zimą

Trikke Skki

Rekreacja zimą

Aktywny wypoczynek zimową porą to nie tylko narty czy snowboard. Poszukiwaczom alternatywnych sposobów na białe szaleństwo na stoku proponujemy zjazd na Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty czy deskę snowboardową, a my jako nieliczni oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet! Trikke Skki jest młodym sportem zimowym, ale swoich zwolenników ma już na całym świecie.

Skutery śnieżne

Rekreacja zimą

Aby zimowe szaleństwo było naprawdę szalone, warto zboczyć z utartej trasy i posmakować bardziej ekstremalnych wrażeń. Specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych oferujemy przejażdżki na skuterach śnieżnych pod okiem doświadczonych pilotów. Uczestnicy mogą poczuć prawdziwy smak zimowej przygody w górach, a te chwile będą należały do niezapomnianych.

Sankolandia

Rekreacja zimą

Sankolandia to jedyne w swoim rodzaju trasy do jazdy na sankach, położone na zboczach Kotylniczego Wierchu w miejscowości Muszyna. Na szczyt (1032 m n.p.m.) wywożeni jesteśmy specjalnymi pojazdami terenowymi gdzie czekają dwie, codziennie ratrakowane trasy. Łatwiejsza i bardziej widokowa niebieska (ok. 3 km długości) oraz nieco trudniejsza czerwona (ok. 2 km długości). Zjazd w dół to dobre kilka minut doskonałej zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Quady

Rekreacja zimą

Są takie wyprawy, które mają smak wolności z domieszką adrenaliny. Zimowe rajdy na quadach to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim, pod okiem doświadczonych pilotów.