Hotel Activa

Rekreacja zimą

Trikke Skki

Poszukiwaczom alternatywnych form spędzania wolnego czasu na śniegu proponujemy nowość – Trikke Skki. To nowatorskie urządzenie może już wkrótce zastąpić tradycyjne narty czy deskę snowboardową. Jako nieliczni oferujemy możliwość wypróbowania jego zalet.

Skutery śnieżne

Po pełnych wrażeń szusach na Trikke Skki gwarantujemy jeszcze większa dawkę adrenaliny. Specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych oferujemy przejażdżki na skuterach śnieżnych pod okiem pilotów. To okazja do prawdziwego szaleństwa na białym puchu!

Sankostrada

Kto z nas nie chciałby się cofnąć do czasów dzieciństwa, kiedy to zaraz po pojawieniu się pierwszego śniegu ruszało się na sanki? Powrót do krainy dzieciństwa gwarantuje zjazd na sankach ze stoku Jaworzyny Krynickiej po specjalnie przygotowanym torze liczącym około 2 km.

Quady

Rajd na quadzie to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowana.