Hotel Activa

Rekreacja latem

Strzelnica łucznicza

W pięknie położonym zagajniku można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Organizujemy zajęcia dla gości indywidualnych oraz zawody sportowe dla grup firmowych. 

Paintbal

Poszukiwaczom mocnych wrażeń proponujemy paintball. Polega on na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Trafienie przeciwnika powoduje jego eliminację z gry. Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. 

Quady

Prowadzenie quada nie jest trudne, ale wymaga skupienia i uwagi. Trasa wyprawy to typowo górskie tereny, zjazdy i podjazdy oraz piękne widokowe polany. Zapewniamy, że rajd na quadach to niezapomniane przeżycie.

Rowery i nordic walking

Uzupełnieniem pieszych szlaków turystycznych w paśmie Jaworzyny i Wierchomli są trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Osobą zaczynającym swoją przygodę z rowerem i nie dysponującym własnym sprzętem wypożyczamy rowery, a dla dzieci foteliki i profesjonalne przyczepki rowerowe (model: Thule Chariot Cougar 2). Dla osób preferujących wędrówki górskie przygotowaliśmy kijki do Nordic Walking.

Body zorb

To wywodząca się z Norwegii gra, która zdobywa coraz więcej zwolenników. Zawodnicy „ubrani” w dmuchane kule walczą w rozgrywkach piłkarskich lub po prostu obijają się o siebie robiąc fikołki. Dużo śmiechu, sporo adrenaliny i trochę sportowej rywalizacji. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola. Body zorb to świetna propozycja na imprezy integracyjne.

Piłka wodna i siatkówka plażowa

Ochłodę w upalne dni zagwarantuje Państwu kąpiel w naszym odkrytym basenie. Osobom spragnionym kąpieli słonecznych i wodnych oferujemy dodatkową atrakcję - możliwość grania w siatkówkę wodną. W bliskim sąsiedztwie basenu znajduje się boisko do siatkówki plażowej.

Segway i speedminton

Jazdy segway'em nie da się porównać do niczego co do tej pory robiłeś. Dzięki technologii dynamicznej stabilizacji urządzenie wyczuwa każdy Twój ruch. Dosłownie jedzie tam, gdzie chcesz! Jeśli szukacie ze znajomymi ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu spróbujcie zagrać w Speedmintona. To nowość w świecie sportów operujących rakietami. U nas możesz ją wypróbować!

Rekreacja latem

Siłownia zewnętrzna

Kolejną atrakcją dla miłośników aktywnego wypoczynku jest siłownia zewnętrzna wyposażona w urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych, o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała. Siłownia na wolnym powietrzu pozwala na urozmaicenie codziennego treningu w otoczeniu przyrody.

Mini hokej na trawie

To sport uwielbiany przez naszych najmłodszych gości. Jeśli Twoje dziecko lubi portową rywalizację i ma ochotę sprawdzić się w tej grze zapraszamy do nas!