Hotel Activa

Rekreacja latem

Strzelnica łucznicza

Rekreacja latem

W pięknie położonym zagajniku można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym: łuki, tarcze, ochraniacze.

Paintball

Rekreacja latem

Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Po zaznajomieniu się ze scenariuszem gry uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny. Każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyposażenie: mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę. Następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa!

Quady

Rekreacja latem

Są takie wyprawy, które mają smak wolności z domieszką adrenaliny. Rajd na quadach to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie mogą sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim, pod okiem doświadczonych pilotów.

Park rowerowy

Rekreacja latem

Park Rowerowy znajduje się tuż obok hotelu i zapewnia niezapomniane wrażenia oraz solidną dawkę adrenaliny. Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży, na trasach o różnych stopniach trudności. Atrakcją samą w sobie jest już usługa wwożenia sprzętu na szczyt specjalnym pojazdem terenowym. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike (pl. Fatbajki) czyli rowery na bardzo grubych oponach.

Rowery i nordic walking

Rekreacja latem

Różnorodność tras rowerowych w okolicy hotelu zadowoli zarówno amatorów jak i rowerzystów o dobrej kondycji i umiejętnościach kolarskich. Osobom zaczynającym swoją przygodę z rowerem i nie dysponującym własnym sprzętem wypożyczamy rowery, a dla dzieci foteliki i profesjonalne przyczepki rowerowe (model: Thule Chariot Cougar 2). Dla osób preferujących wędrówki górskie przygotowaliśmy kijki do Nordic Walking.

Body zorb

Rekreacja latem

Masz dość tradycyjnej gry w piłkę nożną? U nas w rozgrywkach piłkarskich zawodnicy walczą "ubrani" w specjalne sferyczne kule. Gra zapewnia dużo śmiechu, trochę adrenaliny i sporo sportowej rywalizacji. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola.

Basen i siatkówka plażowa

Rekreacja latem

Ochłodę w upalne dni zagwarantuje Wam kąpiel w naszym odkrytym basenie. W bliskim sąsiedztwie basenu znajduje się boisko do siatkówki plażowej, gdzie ze zgraną ekipą można stoczyć emocjonującą rozgrywkę.

Segway i speedminton

Rekreacja latem

Jazdy segway'em nie da się porównać do niczego co do tej pory robiłeś. Dzięki technologii dynamicznej stabilizacji urządzenie wyczuwa każdy Twój ruch i dosłownie jedzie tam, gdzie chcesz!
Speedminton - to nowość w świecie sportów operujących rakietami. Sport łączy zalety tenisa, badmintona i squasha. Gra się bez siatki, z użyciem nowatorskich lotek (tzw. speederów) oraz rakiet, umożliwiających wyjątkowo szybką grę.

Siłownia zewnętrzna

Rekreacja latem

Kolejną atrakcją dla miłośników aktywnego wypoczynku jest siłownia zewnętrzna wyposażona w urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała. Siłownia na wolnym powietrzu pozwala na urozmaicenie codziennego treningu w otoczeniu przyrody.

Mini hokej na trawie

Rekreacja latem

To sport uwielbiany przez naszych najmłodszych gości. Gra uczy dzieci współpracy, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwija koordynację. Jeśli Twoje dziecko lubi sportową rywalizację powinno sprawdzić się w tej grze.