Hotel Activa

Rekreacja latem

Strzelnica łucznicza

Rekreacja latem

W pięknie położonym zagajniku (tuż przy hotelu) można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Gwarantujemy, że strzał w dziesiątkę to największy wyzwalacz endorfin.

Rowery i przyczepki rowerowe

Rekreacja latem

Różnorodność tras rowerowych w okolicy hotelu zadowoli zarówno amatorów jak i rowerzystów o dobrej kondycji i umiejętnościach kolarskich. Osobom nie dysponującym własnym sprzętem wypożyczamy rowery górskie i rowery elektryczne, a dla dzieci foteliki i profesjonalne przyczepki rowerowe. Dla osób preferujących wędrówki górskie przygotowaliśmy kijki do Nordic Walking.

Park rowerowy wokół Ślizgostrady

Rekreacja latem

To świetna atrakcja dla starszych i młodszych, mniej i bardziej zaawansowanych kondycyjnie rowerzystów. Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży na trasach o różnych stopniach trudności. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike czyli rowery na bardzo grubych oponach. Foto: Park Rowerowy wokół Ślizgostrady

Baseny i siatkówka plażowa

Rekreacja latem

Atutem naszego hotelu jest przestrzeń. Duży ogród z placem zabaw oraz strefą basenów zapewnia beztroski relaks i możliwości swobodnej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody. W bliskim sąsiedztwie basenów znajduje się boisko do siatkówki plażowej, gdzie ze zgraną ekipą można stoczyć emocjonującą rozgrywkę.

Mini hokej na trawie

Rekreacja latem

Mini hokej na trawie to sport uwielbiany przez naszych najmłodszych gości. Pod względem zasad przypomina hokej na lodzie i hokej halowy, z tym że rozgrywany jest na trawie. Gra uczy współpracy, szybkiego podejmowania decyzji i rozwija koordynację.

Kule Bumper Ball

Rekreacja latem

Masz dość tradycyjnej gry w piłkę nożną? U nas w rozgrywkach piłkarskich zawodnicy walczą "ubrani" w specjalne sferyczne kule. Gra zapewnia dużo śmiechu, trochę adrenaliny i sporo sportowej rywalizacji. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola.

Quady

Rekreacja latem

Górski teren, ostre podjazdy i zakręty, strumienie i przeszkody – wszystko to zapewnia przejazd na quadach pod okiem naszych pilotów. Pozytywne wibracje i podekscytowanie czuć zawsze jeszcze przed startem. Ostrzegamy! Taka dawka emocji może przyśpieszać puls i uzależniać.

Paintball

Rekreacja latem

To strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Zapewniamy odpowiednie wyposażenie (mundur, maskę, karabin na kulki z farbą). Po poznaniu scenariusza gry rozpoczyna się prawdziwa bitwa!

Siłownia zewnętrzna

Rekreacja latem

Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy siłownie zewnętrzną wyposażoną w urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych, o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała. Siłownia na wolnym powietrzu pozwala na urozmaicenie codziennego treningu.