Hotel Activa

Rekreacja latem

Strzelnica łucznicza

W pięknie położonym zagajniku można naciągnąć łuk, wycelować do tarczy i poczuć się jak legendarny Robin Hood. Dysponujemy pełnym sprzętem łuczniczym (łuki, tarcze, ochraniacze). Organizujemy zajęcia dla gości indywidualnych oraz zawody sportowe dla grup firmowych. 

Paintball

Paintball to strategiczna gra wymagająca aktywnego działania, drużynowego zgrania, a przede wszystkim woli zwycięstwa. Po zaznajomieniu się ze scenariuszem gry uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny. Każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyposażenie (mundur, karabin na kulki z farbą oraz maskę), a następnie rozpoczyna się prawdziwa bitwa.

Quady

Rajd na quadzie to gratka dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji. Uczestnicy wyprawy przechodzą szkolenie, a następnie będą mogli sprawdzić się w niesamowicie zróżnicowanym terenie górskim. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowana.

Rowery i nordic walking

Różnorodność tras rowerowych w okolicy hotelu zadowoli zarówno amatorów jak i rowerzystów o dobrej kondycji i umiejętnościach kolarskich. Osobom zaczynającym swoją przygodę z rowerem i nie dysponującym własnym sprzętem wypożyczamy rowery, a dla dzieci foteliki i profesjonalne przyczepki rowerowe (model: Thule Chariot Cougar 2). Dla osób preferujących wędrówki górskie przygotowaliśmy kijki do Nordic Walking.

Body zorb

To wywodząca się z Norwegii gra, która zdobywa coraz więcej zwolenników. Zawodnicy „ubrani” w dmuchane kule walczą w rozgrywkach piłkarskich lub po prostu obijają się o siebie robiąc fikołki. Niejednokrotnie chęć powalenia przeciwnika wygrywa z chęcią zdobycia gola. Gra zapewnia dużo śmiechu, sporo adrenaliny i trochę sportowej rywalizacji.

Piłka wodna i siatkówka plażowa

Ochłodę w upalne dni zagwarantuje Wam kąpiel w naszym odkrytym basenie. Osobom spragnionym kąpieli słonecznych i wodnych oferujemy dodatkową atrakcję - możliwość grania w siatkówkę wodną. W bliskim sąsiedztwie basenu znajduje się boisko do siatkówki plażowej, gdzie ze zgraną ekipą można stoczyć emocjonującą rozgrywkę.

Segway i speedminton

Jazdy segway'em nie da się porównać do niczego co do tej pory robiłeś. Dzięki technologii dynamicznej stabilizacji urządzenie wyczuwa każdy Twój ruch. Dosłownie jedzie tam, gdzie chcesz.
Jeśli szukasz ze znajomymi ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu spróbujcie zagrać w speedmintona. To nowość w świecie sportów operujących rakietami. U nas możesz ją wypróbować!

Siłownia zewnętrzna

Rekreacja latem

Kolejną atrakcją dla miłośników aktywnego wypoczynku jest siłownia zewnętrzna wyposażona w urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała. Siłownia na wolnym powietrzu pozwala na urozmaicenie codziennego treningu w otoczeniu przyrody.

Mini hokej na trawie

To sport uwielbiany przez naszych najmłodszych gości. Gra uczy dzieci współpracy, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwija koordynację. Jeśli Twoje dziecko lubi portową rywalizację i ma ochotę sprawdzić się w tej grze zapraszamy do nas.