Hotel Activa

Sport

Spływ Popradem

Sport

Spływ pontonami lub kajakami to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi, urozmaicenie imprezy integracyjnej czy wyjazdu rodzinnego. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad.

Fotografia: www.fabrykaendorfiny.pl

Kompleks odkrytych basenów w Muszynie

Sport

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to przede wszystkim kompleks basenów otwartych oraz park linowy wraz towarzyszącymi im atrakcjami. Atrakcje dostępne w ramach kompleksu to: basen rekreacyjny z licznymi atrakcjami dla dorosłych, basen dla dzieci z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, zjeżdżalnia rodzinna z dwoma torami oraz jacuzzi.

Fotografia: www.zapopradzie.pl

Aquapark LIPANY na Słowacji

Sport

To najnowszy termalny park wodny na Słowacji zlokalizowany raptem 22 km od granicy z Polską i 30 km od Muszyny. Na obszarze 2,5 hektara odnajdziecie aż 8 basenów z wodą o temperaturze od 28°C do 39°C, jacuzzi, 13 zjeżdżalni wodnych, boisko do piłki plażowej oraz setki leżaków.

Fotografia: www.aquaparklipany.eu

Park linowy

Sport

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 9 tras o różnym stopniu trudności (bąbel, maluch, niska, średnia - zielona, średnia - niebieska, wysoka, extreme oraz dwie trasy zjazdowe). Dodatkowymi atrakcjami w parku są BIG SWING (skok wahadłowy), ścianka wspinaczkowa oraz mega trampolina. Liczne atrakcje oferowane przez park to bezpieczna dawka adrenaliny dla wszystkich spragnionych wrażeń.

Fotografia: www.parklinowykrynica.pl

Zjeżdżalnia pontonowa i rajskie ślizgawki

Sport

Na szczycie Góry Parkowej znajdują się liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych. Mnóstwo radości dostarcza zjeżdżalnia pontonowa z przenośnikiem taśmowym (Sun Kid) oraz kompleks rajskich ślizgawek (kilka torów do jazdy na specjalnie przygotowanych matach).

Fotografia: www.pkl.pl/gora-parkowa/parkowa.html

Rodzinny park rekreacji BASZTA

Sport

Oprócz ścieżek pieszych i rowerowych w parku znajdziecie ścianki wspinaczkowe, plac zabaw, plenerowe siłownie oraz pumptrack, czyli specjalny tor wyczynowy do jazdy na rowerach, rolkach i deskorolkach. Atrakcja jest ogólnodostępna i bezpłatna.

Skatepark

Sport

Wszystkich wielbicieli rolek, deskorolek i rowerów serdecznie zapraszamy do Skateparku na Zapopradziu. Na płycie o wymiarach 20x40m znajdują się następujące urządzenia: Bank ramp, Quarter pipe, Funbox z grindboxem 3/1 + poręcz 2/3, Funbox do skoków, Spin, Poręcz prosta oraz Grindbox. Skatepark jest ogólnodostępny i bezpłatny.

Tor gokartowy

Sport

Na wszystkich pasjonatów motoryzacji w Tyliczu czeka nie lada gratka - emocjonujące przejazdy po torze gokartowym. Jazda gokartem to świetna forma spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych lub rodziny. Tor czynny jest sezonowo.

Fotografia: www.tortylicz.pl

Jazda konna

Sport

Zachęcamy do delektowania się pięknem otaczającej przyrody spędzając czas w siodle. Miłośnicy koni mogą czerpać przyjemność z uroków jazdy konnej po łąkach i lasach Beskidów jak i na otwartych ujeżdżalniach. Stadniny zlokalizowane w okolicy hotelu zapraszają wszystkich chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojego szkolenia w jeździe konnej.

Fotografia: www.farma-lama.pl

Trasy rowerowe

Sport

Różnorodność tras rowerowych w okolicy hotelu zadowoli zarówno amatorów jak i rowerzystów o dobrej kondycji i umiejętnościach kolarskich. Turystyczna Pętla Muszyńska (znakowane trasy rowerowe), trasy downhillowe Wierchomli czy trasy zjazdowe Jaworzyny Krynickiej to tylko nieliczne z propozycji.

Piesze szlaki turystyczne

Sport

Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby zaszyć się w górach i odkryć niepowtarzalne miejsca. Poznaj nasz kraj, który również pełen jest wyjątkowych miejsc oraz pięknych widoków – chociaż może nie tak dobrze znanych. Teren Muszyny i Krynicy pokryty jest gęstą siecią oznakowanych szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności. Dla mniej wymagających piechurów przygotowano trasy spacerowe i ścieżki przyrodniczo-edukacyjne.

Stacje narciarskie

Sport

Włącz się do uprawiania zimowego szaleństwa! Nasz hotel stanowi świetny punkt wypadowy do uznanych za jedne z najlepszych w Polsce ośrodków narciarskich:

  • Stacja Narciarska Tylicz-SKI (na zdjęciu),
  • Stacja Narciarska Master-SKI,
  • Stacja Narciarska Słotwiny Arena,
  • Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka.

Fotografia: https://tylicz.ski/galeria/

Snowpark

Sport

Snowpark Słotwiny Arena stworzony został dla początkujących riderów z wieloma ciekawymi opcjami dla bardziej zaawansowanych. Lista przeszkód: quarterek, butterbox, kink butterbox, rainbow bubberbox, pcvka na quarterku, kicker 3m, street rail, downrail polejam, dfd rail, quarterek, domek straight rail, wulkan, kaskada, z-rail, kicker 5m, kicker 6m, bi-level knuckle huck

Fotografia: slotwinyarena.pl

Lodowiska

Sport

Miłośnikom łyżwiarstwa proponujemy ogólnodostępne ślizgawki odbywające się w hali lodowiskowo-sportowej usytuowanej w centrum Krynicy. Hala posiada pełnowymiarowe lodowisko, na którym odbywają się mecze hokejowe oraz mistrzostwa jazdy figurowej (gościnnie). Alternatywę dla hali stanowi kryte lodowisko na Zapopradziu w Muszynie. Lodowisko jest oświetlone i działa przy temperaturze do +10 stopni. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, kasków oraz pingwinka do nauki jazdy dla dzieci.
Fotografia: www.hans.com.pl/lodowisko-i-skate-park

Promenada Górska

Sport

Trasa biegowa/skiturowa łączy ze sobą miejscowość Łosie z Muszyną (Złockie - Jasieńczyk). Na trasie można zachwycić się widokiem na Tatry z Jaworzyny Krynickiej i zjechać na sankach w Sankolandii. Po opadach śniegu co piątek trasa jest ratrakowana. Mapę trasy można znaleźć na stronie: www.siedemdolin.pl/promenada-gorska/

Fotografia: www.siedemdolin.pl