Hotel Activa

Sport i rekreacja

Kompleks odkrytych basenów

Sport i rekreacja

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to przede wszystkim kompleks odkrytych basenów rekreacyjnych. Atrakcje dostępne w ramach kompleksu to: basen rekreacyjny o powierzchni ponad 819 m² i głębokości 135 cm z licznymi atrakcjami dla dorosłych, basen dla dzieci o powierzchni 113 m² i głębokości od 10 do 35 cm z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, zjeżdżalnia rodzinna z dwoma torami o 180 cm szerokości i 10 m długości oraz jacuzzi.
Fotografia: www.zapopradzie.pl

Spływ Popradem

Sport i rekreacja

Spływ pontonami lub kajakami to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi, urozmaicenie imprezy integracyjnej czy wyjazdu rodzinnego. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad.
Fotografia: Fabryka Endorfiny

Park linowy

Sport i rekreacja

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 8 tras o różnym stopniu trudności. Dodatkowymi atrakcjami w parku są BIG SWING (skok wahadłowy), ścianka wspinaczkowa oraz mega trampolina. Liczne atrakcje oferowane przez park to bezpieczna dawka adrenaliny dla wszystkich spragnionych wrażeń.

Tor gokartowy

Sport i rekreacja

Na wszystkich pasjonatów motoryzacji w Tyliczu czeka nie lada gratka - emocjonujące przejazdy po torze gokartowym. Jazda gokartem to świetna forma spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych lub rodziny. Tor czynny jest sezonowo.
Fotografia: www.tortylicz.pl

Jazda konna

Sport i rekreacja

Zachęcamy do delektowania się pięknem otaczającej przyrody spędzając czas w siodle. Miłośnicy koni mogą czerpać przyjemność z uroków jazdy konnej po łąkach i lasach Beskidów jak i na otwartych ujeżdżalniach. Stadniny zlokalizowane w okolicy hotelu zapraszają wszystkich chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojego szkolenia w jeździe konnej.
Fotografia: www.farma-lama.pl

Trasy rowerowe

Sport i rekreacja

Różnorodność tras rowerowych w okolicy hotelu zadowoli zarówno amatorów jak i rowerzystów o dobrej kondycji i umiejętnościach kolarskich. Turystyczna Pętla Muszyńska (znakowane trasy rowerowe), trasy downhillowe Wierchomli czy trasy zjazdowe Jaworzyny Krynickiej to tylko nieliczne z propozycji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, a dla dzieci fotelików oraz profesjonalnych przyczepek rowerowych (model: Thule Chariot Cougar 2).

Piesze szlaki turystyczne

Sport i rekreacja

Jeżeli chcecie się gdzieś zaszyć w górach wcale nie musicie wyjeżdżać za granicę. Teren Muszyny i Krynicy pokryty jest gęstą siecią oznakowanych szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności. Dla mniej wymagających piechurów przygotowano trasy spacerowe i ścieżki przyrodniczo-edukacyjne.

Korty tenisowe

Sport i rekreacja

Chcecie zarazić miłością do gry w tenisa dzieci lub udoskonalić swoje umiejętności? W okolicach naszego hotelu znajdują się liczne korty tenisowe, na których można rozpocząć swoją przygodę z tym sportem lub stoczyć niejeden zacięty pojedynek.
Fotografia: ALPINA SPORT Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zjeżdżalnia pontonowa i rajskie ślizgawki

Sport i rekreacja

Na szczycie Góry Parkowej znajdują się liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych. Mnóstwo radości dostarcza zjeżdżalnia pontonowa z przenośnikiem taśmowym (Sun Kid) oraz kompleks rajskich ślizgawek (kilka torów do jazdy na specjalnie przygotowanych matach).
Fotografia: www.pkl.pl/gora-parkowa/parkowa.html

Sankostrada

Sport i rekreacja

Na tym całorocznym torze saneczkowym dreszcz emocji poczuć mogą zarówno dzieci jak i dorośli. Długość toru to ok. 950 m, różnica wzniesień wynosi ok. 55 m, a czas zjazdu to ok. 1,5 - 2 min. Trasa jest oświetlona - można zamówić zjazdy nocne.
Fotografia: www.sankostrada.eu

Stacje narciarskie

Sport i rekreacja

Włącz się do uprawiania zimowego szaleństwa! Nasz hotel stanowi świetny punkt wypadowy do uznanych za jedne z najlepszych w Polsce ośrodków narciarskich - Tylicz-SKI, Master-SKI, Słotwiny Arena, Jaworzyna Krynicka.
Fotografia: www.tylicz-ski.pl

Narciarstwo biegowe

Sport i rekreacja

Na nartach biegowych można w zasadzie biegać wszędzie, byle tylko leżał śnieg. Sport ten (obok wioślarstwa i pływania) prowadzi do spalania największej ilości kalorii w jednostce czasu. Na wielbicieli narciarstwa biegowego czekają trasy biegowe usytuowane malowniczo wzdłuż rzeki Poprad. Początek trasy biegowej znajduje się na Zapopradziu tuż przy lodowisku. Trasy są specjalnie wyznaczone i utrzymywane.
Fotografia: www.hans.com.pl/lodowisko-i-skate-park

Lodowiska

Sport i rekreacja

Miłośnikom łyżwiarstwa proponujemy ogólnodostępne ślizgawki odbywające się w hali lodowiskowo-sportowej usytuowanej w centrum Krynicy. Hala posiada pełnowymiarowe lodowisko, na którym odbywają się mecze hokejowe oraz mistrzostwa jazdy figurowej (gościnnie). Alternatywę dla hali stanowi kryte lodowisko na Zapopradziu w Muszynie. Lodowisko jest oświetlone i działa przy temperaturze do +10 stopni. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, kasków oraz pingwinka do nauki jazdy dla dzieci.
Fotografia: www.hans.com.pl/lodowisko-i-skate-park