Hotel Activa

Sport i rekreacja

Kompleks odkrytych basenów

Sport i rekreacja

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to przede wszystkim kompleks basenów otwartych oraz park linowy wraz towarzyszącymi im atrakcjami. Atrakcje dostępne w ramach kompleksu to: basen rekreacyjny z licznymi atrakcjami dla dorosłych, basen dla dzieci z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, zjeżdżalnia rodzinna z dwoma torami oraz jacuzzi.

Fotografia: www.zapopradzie.pl

Spływ Popradem

Sport i rekreacja

Spływ pontonami lub kajakami to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi, urozmaicenie imprezy integracyjnej czy wyjazdu rodzinnego. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Trasa spływu biegnie malowniczą doliną rzeki Poprad.

Fotografia: www.fabrykaendorfiny.pl

Park linowy

Sport i rekreacja

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 9 tras o różnym stopniu trudności (bąbel, maluch, niska, średnia - zielona, średnia - niebieska, wysoka, extreme oraz dwie trasy zjazdowe). Dodatkowymi atrakcjami w parku są BIG SWING (skok wahadłowy), ścianka wspinaczkowa oraz mega trampolina. Liczne atrakcje oferowane przez park to bezpieczna dawka adrenaliny dla wszystkich spragnionych wrażeń.

Fotografia: www.parklinowykrynica.pl

Skatepark

Sport i rekreacja

Wszystkich wielbicieli rolek, deskorolek i rowerów serdecznie zapraszamy do Skateparku na Zapopradziu. Na płycie o wymiarach 20x40m znajdują się następujące urządzenia: Bank ramp, Quarter pipe, Funbox z grindboxem 3/1 + poręcz 2/3, Funbox do skoków, Spin, Poręcz prosta oraz Grindbox. Skatepark jest ogólnodostępny i bezpłatny.

Park rowerowy

Sport i rekreacja

Park Rowerowy znajduje się tuż obok hotelu i zapewnia niezapomniane wrażenia oraz solidną dawkę adrenaliny. Znajdziecie tutaj ok. 100 wyprofilowanych wiraży, na trasach o różnych stopniach trudności. Atrakcją samą w sobie jest już usługa wwożenia sprzętu na szczyt specjalnym pojazdem terenowym. Na miejscu można wypożyczyć tzw. FatBike (pl. Fatbajki) czyli rowery na bardzo grubych oponach.

Tor gokartowy

Sport i rekreacja

Na wszystkich pasjonatów motoryzacji w Tyliczu czeka nie lada gratka - emocjonujące przejazdy po torze gokartowym. Jazda gokartem to świetna forma spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych lub rodziny. Tor czynny jest sezonowo.

Fotografia: www.tortylicz.pl

Jazda konna

Sport i rekreacja

Zachęcamy do delektowania się pięknem otaczającej przyrody spędzając czas w siodle. Miłośnicy koni mogą czerpać przyjemność z uroków jazdy konnej po łąkach i lasach Beskidów jak i na otwartych ujeżdżalniach. Stadniny zlokalizowane w okolicy hotelu zapraszają wszystkich chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojego szkolenia w jeździe konnej.

Fotografia: www.farma-lama.pl

Trasy rowerowe

Sport i rekreacja

Różnorodność tras rowerowych w okolicy hotelu zadowoli zarówno amatorów jak i rowerzystów o dobrej kondycji i umiejętnościach kolarskich. Turystyczna Pętla Muszyńska (znakowane trasy rowerowe), trasy downhillowe Wierchomli czy trasy zjazdowe Jaworzyny Krynickiej to tylko nieliczne z propozycji.

Piesze szlaki turystyczne

Sport i rekreacja

Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby zaszyć się w górach i odkryć niepowtarzalne miejsca. Poznaj nasz kraj, który również pełen jest wyjątkowych miejsc oraz pięknych widoków – chociaż może nie tak dobrze znanych. Teren Muszyny i Krynicy pokryty jest gęstą siecią oznakowanych szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności. Dla mniej wymagających piechurów przygotowano trasy spacerowe i ścieżki przyrodniczo-edukacyjne.

Korty tenisowe

Sport i rekreacja

Chcecie zarazić miłością do gry w tenisa dzieci lub udoskonalić swoje umiejętności? W okolicach naszego hotelu znajdują się liczne korty tenisowe, na których można rozpocząć swoją przygodę z tym sportem lub stoczyć niejeden zacięty pojedynek.

Fotografia: ALPINA SPORT Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zjeżdżalnia pontonowa i rajskie ślizgawki

Sport i rekreacja

Na szczycie Góry Parkowej znajdują się liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych. Mnóstwo radości dostarcza zjeżdżalnia pontonowa z przenośnikiem taśmowym (Sun Kid) oraz kompleks rajskich ślizgawek (kilka torów do jazdy na specjalnie przygotowanych matach).

Fotografia: www.pkl.pl/gora-parkowa/parkowa.html

Sankostrada

Sport i rekreacja

Na tym całorocznym torze saneczkowym dreszcz emocji poczuć mogą zarówno dzieci jak i dorośli. Długość toru to ok. 950 m, różnica wzniesień wynosi ok. 55 m, a czas zjazdu to ok. 1,5 - 2 min. Trasa jest oświetlona - można zamówić zjazdy nocne.

Fotografia: www.sankostrada.eu

Stacje narciarskie

Sport i rekreacja

Włącz się do uprawiania zimowego szaleństwa! Nasz hotel stanowi świetny punkt wypadowy do uznanych za jedne z najlepszych w Polsce ośrodków narciarskich:

  • Stacja Narciarska Tylicz-SKI,
  • Stacja Narciarska Master-SKI,
  • Stacja Narciarska Słotwiny Arena,
  • Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka.

Fotografia: Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka

Narciarstwo biegowe

Sport i rekreacja

Na nartach biegowych można w zasadzie biegać wszędzie, byle tylko leżał śnieg. Sport ten (obok wioślarstwa i pływania) prowadzi do spalania największej ilości kalorii w jednostce czasu. Na wielbicieli narciarstwa biegowego czekają trasy biegowe usytuowane malowniczo wzdłuż rzeki Poprad. Początek trasy biegowej znajduje się na Zapopradziu tuż przy lodowisku. Trasy są specjalnie wyznaczone i utrzymywane.
Fotografia: www.hans.com.pl/lodowisko-i-skate-park

Lodowiska

Sport i rekreacja

Miłośnikom łyżwiarstwa proponujemy ogólnodostępne ślizgawki odbywające się w hali lodowiskowo-sportowej usytuowanej w centrum Krynicy. Hala posiada pełnowymiarowe lodowisko, na którym odbywają się mecze hokejowe oraz mistrzostwa jazdy figurowej (gościnnie). Alternatywę dla hali stanowi kryte lodowisko na Zapopradziu w Muszynie. Lodowisko jest oświetlone i działa przy temperaturze do +10 stopni. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, kasków oraz pingwinka do nauki jazdy dla dzieci.
Fotografia: www.hans.com.pl/lodowisko-i-skate-park