Hotel Activa

Hotel z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku

Pokój zabaw

To królestwo radosnych zabaw, w którym dzieciaki oddają się wesołym harcom mając do dyspozycji:

  drabinkę gimnastyczną,
  domek dla maluchów,
  basen ze zjeżdżalnią wypełniony kulkami,
  kącik do malowania,
  bujaki, klocki do tworzenia różnych konstrukcji i wiele innych zabawek.

Plac zabaw, baseny i boisko do siatkówki plażowej

Na terenie naszego hotelu dzieci mają dużo miejsca na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Na małych poszukiwaczy przygód czeka kolorowy plac zabaw wraz z dużym ogrodem. Piaskownica, drabinki, huśtawki i zjeżdżalnie zachęcają do aktywności fizycznej i wywołują wiele radości i uśmiechu. W sezonie wakacyjnym w bliskim sąsiedztwie placu zabaw pojawiają się zewnętrzne baseny ogrodowe, zapewniające dużo orzeźwienia i zabawy w upalne dni. A dla fanów piłki siatkowej przygotowaliśmy boisko do siatkówki plażowej, na którym można stoczyć emocjonującą rozgrywkę.

Rowery i przyczepki rowerowe

Nasze okolice idealnie nadają się na wycieczki rowerowe całą rodziną. Co więcej – przyjeżdżając do nas nie musicie brać sprzętu ze sobą, ponieważ możecie go wypożyczyć u nas w hotelu!

Zgodnie z naszym mottem promujemy aktywny tryb życia, dlatego naszym gościom wypożyczamy: rowery górskie (firmy: Saveno), przyczepki rowerowe (model: Thule Chariot Cougar2), foteliki rowerowe oraz kaski.

Gry zręcznościowe

Niezależnie od pogody u nas nuda się nie uda! A wszystko za sprawą gier zręcznościowych:

  bilard,
  kręgle,
  cymbergaj,
  piłkarzyki,
  tenis stołowy.

Udogodnienia

Zabrakło czegoś dla komfortu malucha? Do wypożyczenia w recepcji mamy udogodnienia dla dzieci, takie jak: wanienkę do kąpieli, łóżeczko turystyczne (wraz z pościelą), nawilżacz powietrza oraz apteczkę pierwszej pomocy. W trosce o udany pobyt w hotelowej restauracji przygotowaliśmy dla najmłodszych gości hotelu: menu dziecięce, krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia i zestawy do kolorowania.