Pakiet dla turysty Hotel Activa Muszyna

Hotel Activa***, Złockie 78 Muszyna Zobacz na mapie
Rezerwacja telefoniczna: +48 18 471-80-20

Activa - hotel w górach

Zarezerwuj pobyt

Termin pobytu

Od dnia:

Do dnia:

Pakiet dla turysty

Hotel Activa jest szczególnie przyjazny osobą szukającym aktywnego wypoczynku. Jeśli lubicie zwiedzać aktywnie powinniście spróbować swoich sił na urokliwych szlakach pieszych i rowerowych. Osobom nastawionym na taką formę zwiedzania proponujemy możliwość wypożyczenia roweru oraz kijków do Nordic Walking.

Okolice hotelu słyną nie tylko ze wspaniałych krajobrazów. Zaledwie kilka lub kilkanaście kilometrów od hotelu znajdą Państwo miejsca wyjątkowe, które warto odwiedzić. Niewątpliwą atrakcje stanowi szlak architektury drewnianej oraz ruiny XIV wiecznego zamku. Jednym z osobliwych miejsc, uwielbianych przez turystów, jest rezerwat Las Lipowy Obrożyska. Kolejna przyrodnicza osobliwość to mofeta stanowiąca pomnik przyrody nieożywionej. A to tylko nieliczne atrakcje turystyczne.

Wakacje 2016 już za nami. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz skorzystanie z oferty stworzonej z myślą o turystach pragnących odkryć piękno Doliny Popradu, Popradzkiego Parku Krajobrazowego oraz gór Beskidu Sądeckiego. Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe wpisy pozostawione w naszej księdze gości i zachęcamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi ofertami hotelu.

Do zobaczenia za rok!