Hotel Activa

Hydroterapia

Sauna fińska

Sauna sucha, zwana także sauną fińską, jest najgorętszą z saun. Temperatura w niej wynos i od 90 do nawet 110 stopni C, a wilgotność nie przekracza 10%. Sauna poprawia stan psychiczny i fizyczny, relaksuje, odpręża i oczyszcza ciało, wzmacnia odporność i poprawia krążenie krwi. W naszym saunarium oferujemy dwa rodzaje sauny fińskiej: saunę fińską w połączeniu z aromaterapią olejkami eterycznymi oraz saunę fińską z drewna cedrowego.

Czas trwania seansu -  60 min Cena - 40 zł / os.


Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni parowej działa odprężająco i orzeźwiająco, a połączenie niskiej temperatury (45-50 stopni C) i bardzo wysokiej wilgotność powietrza (100%) wpływa na doskonałą inhalację dróg oddechowych. Podczas kąpieli parowej połączonej z koloroterapią (naświetlanie odpowiednią barwą lub grą stopniowo zmieniających się barw) uzupełniamy niedobory energii, przez co sprawność organizmu wzrasta. Koloroterapia pozwala uzyskać równowagę energetyczną w okresie rekonwalescencji, optymalizuje procesy przemiany materii, pomaga pokonać stresy i zaburzenia snu, łagodzi ataki migreny.

Czas trwania seansu - 60 min Cena - 40 zł / os.


Kabina "infrared"

Sauna na podczerwień zwana tez kabiną infrared to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny. Promienie podczerwone nagrzewają ciało do głębokości ok. 4 cm, dając uczucie przyjemnego ciepła, przy temperaturze 40-60 stopni C. Seanse w saunie to świetny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu z toksyn, utrzymanie zgrabnej sylwetki bez drastycznych diet i intensywnych ćwiczeń.

Czas trwania seansu - 60 min Cena - 40 zł / os.