Hotel Activa

Jeśli tak jak my kochasz pracę z ludźmi, chcesz być częścią zaangażowanego zespołu, posiadasz motywację do działania i jesteś otwarty na nowe wyzwania
– być może jesteś osobą której szukamy. Dołącz do nas!

Klauzula informacyjna na potrzeby rekrutacji

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest Aktiv Sp. z o.o. z siedzibą w Muszynie 33-370, Złockie 78,
NIP: 734-30-74-496, REGON: 492952989, KRS: 0000221816, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieście XII Wydział Gospodarczy, która jest właścicielem Hotelu Activa*** działającego pod tym samym adresem.

Jakie dane są nam potrzebne?
Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych, aby móc rozpatrywać Twoją aplikację:
Imię i Nazwisko
Adres zamieszkania
Nr dowodu
adres e-mail lub nr telefonu
Jeżeli nie wyrażasz zgody na podanie powyższych danych nie wysyłaj kwestionariusza.

Jak będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe?

Twoje dane będziemy wykorzystywać do kontaktu z Tobą jeżeli będziemy zainteresowani Twoją kandydaturą, do dokonywania czynności wynikających z obowiązującego prawa jeżeli podejmiemy z Tobą współpracę np. do przygotowania umowy, do dokonania obowiązująch zgłoszeń. A jeżeli nie podejmiemy współpracy Twoje dane będziemy przechowywać przez okres 5 miesięcy po czym zostaną zniszczone.

Jakie masz uprawnienia wobec Spółki w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych.

 

Jeżeli chcesz wycofać Twoje dane przed upływem 5 miesięcy napisz do inspektora danych osobowych.
Jeżeli chcesz sprostować swoje dane wypełnij kwestionariusz ponownie.

Kontakt do inspektora danych osobowych:
adres e-mail: muszyna@hotel-activa.pl,
adres pocztowy: Inspektor Ochrony Danych, Aktiv Sp. z o.o., Złockie 78, 33-370 Muszyna.

Rozwiń

Jeżeli akceptujesz wykorzystanie Twoich danych osobowych w powyższy sposób możesz przystąpić do wypełniania i wysłania kwestionariusza.
Dane podstawowe

Umiejętności

Informacje dodatkowe

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w Aktiv Sp. z o.o. Możesz w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych listownie na adres: Złockie 78, 33-370 Muszyna lub przez e-mail: muszyna@hotel-activa.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.