Hotel Activa

SOS dla cery

Program dla kobiet i mężczyzn jest kompozycją zabiegów detoksykujących, które pozwolą cerze wrócić do normy. Zalecany czas trwania programu to 5 dni. Dla maksymalnego oddziaływania kosmetyków zalecamy 1 dzień przerwy pomiędzy zabiegami na twarz lub ciało. Polecamy wykorzystanie tego czasu na zabiegi pielęgnujące dłonie.

Dzień I - OCZYSZCZENIE

Detoksykację rozpoczynamy od seansów w saunie (3 seanse 10 minutowe). Pomiędzy seansami przerwy relaksujące po 10 minut. W saunie pory rozszerzają się i uwalniany jest z nich nadmiar sebum będące przyczyną stanów zapalnych skóry. Wraz z potem organizm pozbywa się także niezwykle dużej ilości soli, którą w nadmiarze spożywamy. Poprawa krążenia wpływa na lepsze ukrwienie naczyń krwionośnych dzięki czemu skóra jest znacznie lepiej dotleniona. Skóra jest zdrowsza, gładsza, a cera ma łady koloryt. Następnie poprzez wybrany odpowiedni peeling oczyszczamy skórę. Lekki masaż ciała oraz złuszczenie martwego naskórka pozwoli na lepsze dotlenienie oraz ujędrnienie skóry. Na zakończenie proponujemy masaż gorącymi kamieniami, który pomaga w usuwaniu szkodliwych substancji i kompleksowym odtruwaniu naszego organizmu.

Dzień II - NAWILŻENIE

Nawilżanie rozpoczynamy od seansów w saunie (3 seanse 10 minutowe). Pomiędzy seansami przerwy relaksujące po 10 minut. Następnie wykonujemy zabieg algowym błotem z Morza Martwego, które posiada właściwości detoksykujące, nawilżające i pobudzające. Zabieg z błota algowego usprawnia przemianę materii, ujędrnia i wzmacnia przesuszoną i wiotką skórę.

Dzień III - REGENERACJA

Regenerację rozpoczynamy od seansów w saunie (3 seanse 10 minutowe). Pomiędzy seansami przerwy relaksujące po 10 minut. Następnie wykonujemy zabieg na ciało z algami mikronizowanymi, który wspaniale nawilża jak również odżywia skórę.

Zwykle programy oczyszczające stosujemy na wiosnę aby organizm oczyścić z zimowej kołderki, ale powinniśmy je stosować zawsze jeżeli żyjemy w stresie i nieregularnie się odżywiamy.