Hotel Activa

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19.

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa COVID-19 wdrożyliśmy kilka istotnych zmian, aby poprawić Wasze i nasze bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z listą stosowanych środków bezpieczeństwa.

Hotel
Na terenie hotelu mogą przebywać wyłącznie osoby posiadające ważną rezerwacje. Hotel jest przygotowany na przyjęcie Gości. Ograniczyliśmy ilość przyjmowanych rezerwacji. Poruszając się po hotelu należy zachować zalecany dystans. Noszenie maseczki jest obowiązkowe. W newralgicznych punktach hotelu umieściliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji posiadającym odpowiednie atesty. Toalety, klamki, windy, poręcze i klatki schodowe dezynfekowane są na bieżąco. Personal pracuje w maseczkach, przyłbicach i rękawiczkach oraz jest przeszkolony w temacie zaleceń epidemiologicznych.

Pokój hotelowy
Przyjmujemy rezerwacje na co drugi pokój. Po wyjeździe gościa pokój jest ozonowany, wietrzony i sprzątany. Całość zabiegów trwa 24 godziny. Dopiero po ich przeprowadzeniu pokój jest zwolniony do dalszej rezerwacji. W związku z koniecznością ograniczenia bezpośredniego kontaktu pracowników z Gośćmi oraz zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia sprzątanie pokoju możliwe jest jedynie na wyraźne życzenie Gościa i pod jego nieobecność.

Recepcja
Zalecamy ograniczenie bezpośredniego kontaktu z obsługą recepcji do spraw związanych z rozliczeniem pobytu. W pozostałych przypadkach zachęcamy do korzystania z telefonu znajdującego się w pokoju. Do recepcji prosimy podchodzić pojedynczo (jedna osoba na jedno stanowisko). Recepcja wyposażona jest w termometr do bezdotykowego pomiaru temperatury. Na recepcji można zaopatrzyć się w żele do dezynfekcji oraz maseczki wielorazowego użytku.

Restauracja
Restauracja działa wyłącznie w opcji "na wynos". Zamówienia z karty dań można składać telefonicznie pod numerem wew. 509.

Kawiarnia
Kawiarnia działa wyłącznie w opcji "na wynos". Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem wew. 508.

Bar
Bar działa wyłącznie w opcji "na wynos". Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem wew. 507.

SPA
Spa dostępne jest wyłącznie dla gości hotelowych.  Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Ważne telefony:

Hotelowa recepcja:
  tel. wewnętrzny: 500 tel.
  tel. stacjonarny: +48  18 471 80 20
  tel. komórkowy: +48  783 945 321

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Nowym Sączu:
  tel. stacjonarny: +48  18 443 54 64
  tel. komórkowy.: +48  692 238 655

Numer alarmowy: 112