Hotel Activa

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19.

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa COVID-19 wdrożyliśmy kilka istotnych zmian, aby poprawić Wasze i nasze bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z listą stosowanych środków bezpieczeństwa.

Hotel
Stosujemy się do zaleceń i w związku z tym ograniczyliśmy ilość przyjmowanych rezerwacji. Liczba gości ogółem to max. 100 osób. Goście proszeni są o noszenie na terenie hotelu maseczek oraz zachowanie zalecanego dystansu. W newralgicznych punktach hotelu umieściliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji posiadającym odpowiednie atesty. Toalety, windy, klamki, poręcze i klatki schodowe dezynfekowane są na bieżąco. Personal pracuje w maseczkach, przyłbicach i rękawiczkach oraz jest przeszkolony w temacie zaleceń epidemiologicznych.

Pokój hotelowy
Po wyjeździe gościa pokój jest ozonowany, wietrzony i sprzątany. Całość zabiegów trwa 24 godziny. Dopiero po ich przeprowadzeniu pokój jest zwolniony do dalszej rezerwacji. Serwis sprzątający wykonywany jest wyłącznie na życzenie Gościa. Prosimy do godziny 14:00 wywiesić zawieszkę na drzwiach. Podczas serwisu prosimy o opuszczenie pokoju. Zostanie on wykonany w godzinach 16:00 - 18:00.

Recepcja
Do recepcji prosimy podchodzić pojedynczo - jedna osoba na jedno stanowisko. Zachęcamy do rozliczeń bezgotówkowych. Recepcja wyposażona jest w termometr do bezdotykowego pomiaru temperatury. Na recepcji można zaopatrzyć się w żele do dezynfekcji oraz maseczki wielorazowego użytku.

Restauracja
Godziny posiłków: śniadanie 7:30-10:00, obiadokolacja: 17:00-19:00. Zamówienia z karty dań można składać na druku zamówienia lub telefonicznie pod numerem wew. 509 w godzinach 13:00-19:00. Wprowadziliśmy wymagane odległości między stolikami. Każdy Gość ma zarezerwowany ten sam stolik przez cały okres pobytu.

Kawiarnia
Kawiarnia czynna jest w godzinach 14:00-21:00. Godziny pracy dostosowujemy do potrzeb Gości przebywających w hotelu, dlatego mogą one ulegać zmianie.

Activ.club
Kręgielnie udostępniamy po wcześniejszej rezerwacji. Jednocześnie mogą razem grać osoby przebywające na wspólnym pobycie. Rezerwacje prowadzi hotelowa recepcja pod numerem wew. 500.

SPA
Sauny udostępniamy po wcześniejszej rezerwacji. Na zabiegi należy umawiać się telefonicznie. Rezerwacje prowadzi hotelowa recepcja pod numerem wew. 500.

Pokój zabaw
Pokój zabaw udostępniamy po wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacje prowadzi hotelowa recepcja pod numerem wew. 500.

Przestrzeń wokół
Zaplecze rekreacyjne (plac zabaw, siłownia zewnętrzna, leżaki, itd.) jest dostępne. Na zewnątrz można przebywać bez maseczki, ale prosimy o zachowanie zalecanego dystansu.

Ważne telefony:

Hotelowa recepcja:
  tel. wewnętrzny: 500 tel.
  tel. stacjonarny: +48  18 471 80 20
  tel. komórkowy: +48  783 945 321

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Nowym Sączu:
  tel. stacjonarny: +48  18 443 54 64
  tel. komórkowy.: +48  692 238 655

Numer alarmowy: 112