Hotel Activa

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Przed nami najprzyjemniejsza cześć roku - wakacje! Zatrzymałeś się w naszym hotelu? Zastanawiasz się gdzie możesz udać się z całą rodziną, by spędzić czas na doskonałej zabawie? Przedstawiamy nasze rekomendacje na aktywne spędzenie wolnego czasu. Gwarantujemy, że nuda się nie uda! Dasz się zainspirować?

Zaznajcie odrobiny wodnego szaleństwa.

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to przede wszystkim kompleks odkrytych basenów rekreacyjnych. Atrakcje dostępne w ramach kompleksu to: basen rekreacyjny z licznymi atrakcjami dla dorosłych, basen dla dzieci z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, zjeżdżalnia rodzinna z dwoma torami oraz jacuzzi. Ty i twoje dzieci pokochacie to miejsce!
Fotografia: www.zapopradzie.pl

Odkryjcie magiczny świat Ogrodu Baśni i Legend.

To ogród inny niż wszystkie. I rzeczywiście, po przekroczeniu bramy wejściowej mamy wrażenie, że wkraczamy w świat magicznych postaci i zagadek, których odkrywanie jest świetną zabawą dla całej rodziny. Tematyka ogrodu poświęcona jest tajemniczemu światowi muszyńskich baśni i legend. Na terenie ogrodu zobaczyć można chatę czarownicy, jaskinie zbójników oraz tzw. suchy strumyk, a właściwie samo koło młyńskie, bo strumyk według podań zabrał diabeł. Brzmi ciekawie, prawda?

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Odwiedźcie przyjaciół z dzieciństwa w Muzeum Zabawek.

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Od pokoleń zabawki uczą i rozbudzają wyobraźnię. Muzeum zabawek "Bajka" to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Najmłodsi z radością i zdumieniem poznają zabawki swoich rodziców, a dorośli przenoszą się do beztroskich lat dzieciństwa. W zbiorach muzeum znajduje się ponad 3 tysiące zabawek z niemal wszystkich epok. To miejsce, którego żaden maluch szybko nie opuści.
Fotografia: www.muzeum-zabawek.pl

Poznajcie cudowny świat rajskich zjeżdżalni.

Na szczycie Góry Parkowej znajdują się liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych. Mnóstwo radości dostarcza zjeżdżalnia pontonowa z przenośnikiem taśmowym (Sun Kid) oraz kompleks rajskich ślizgawek (kilka torów do jazdy na specjalnie przygotowanych matach). Zastrzyk pozytywnych emocji gwarantowany!
Fotografia: www.pkl.pl/gora-parkowa/parkowa.html

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Poczujcie smak adrenaliny w parku linowym.

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Krynicki Park Linowy znajduje się u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Na ofertę parku składa się aż 9 tras o różnym stopniu trudności (bąbel, maluch, niska, średnia - zielona, średnia - niebieska, wysoka, extreme oraz dwie trasy zjazdowe). Dodatkowymi atrakcjami w parku są BIG SWING (skok wahadłowy), ścianka wspinaczkowa oraz mega trampolina. Liczne atrakcje oferowane przez park to bezpieczna dawka adrenaliny dla całej rodziny.
Fotografia: www.parklinowykrynica.pl

Przepłyńcie pontonem górską rzekę.

Czy dziecko może brać udział w spływie pontonowym? Oczywiście! Rzeka Poprad, na której organizuje się rodzinne spływy pontonowe jest rzeką spokojną. Wbrew powszechnym opinią pontony są bardzo stabilnym środkiem lokomocji, więc i bezpiecznym. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask. Dla dzieci taki spływ to wielkie przeżycie!
Fotografia: Fabryka Endorfiny

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Spacerujcie w koronach drzew.

Letnie atrakcje dla całej rodziny.

Wyrusz wraz z dziećmi w niezwykłą podróż po ścieżce w koronach drzew, prowadzącej do wieży widokowej, gwarantującej niesamowite widoki. Po drodze napotkacie 15 interaktywnych instalacji i tablic, które opowiadają o bogactwie przyrodniczym i kulturowym okolicy. To doskonała nauka poprzez zabawę!