Hotel Activa

Stacje narciarskie

Włącz się do uprawiania zimowego szaleństwa! Nasz hotel stanowi świetny punkt wypadowy do uznanych za jedne z najlepszych w Polsce ośrodków narciarskich - Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka, Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz Stacji Narciarskiej Tylicz-Ski.

Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka
To najdłuższa i najnowocześniejsza kolej gondolowa w Polsce. Stacja posiada 7 tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności i łącznej długości ponad 8 km. Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane i ratrakowane. Trasy I, II i III mają sztuczne oświetlenie, dzięki któremu możliwa jest jazda nocą.

Lokalizacja:
ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica Zdrój
www.jaworzynakrynicka.pl

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla
Stacja zaliczana jest do czołówki najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Zajmuje powierzchnię ponad 100ha i jako pierwsza w Polsce zapewniała połączenie dwóch miejscowości systemem wyciągów – Wierchomlę i Muszynę-Szczawnik.

Lokalizacja:
Wierchomla Mała 42
33-350 Piwniczna Zdrój
www.wierchomla.com.pl/stacja-narciarska-zima

Stacja Narciarska Tylicz Ski
Urozmaicone trasy o różnym stopniu trudności, duże powierzchnie stoków, dobry dojazd. Stacja Narciarska Tylicz Ski to świetne miejsce  dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania i bezpieczne miejsce dla całej rodziny.

Lokalizacja
ul. Boczna 4
33-383 Tylicz
fotografia: www.tylicz-ski.pl